O Ses Türkiye 2019 Yılbaşı Demet Özdemir Can Yaman İrem Helvacıoğlu Şarkıları Video

Son Dakika Bilgisi: İrem Helvacıoğlu (Nefes) O Ses Türkiye 2019 Yılbaşı programında neden şarkı söylemedi niçin Nefesin şarkıları yayınlanmadı? Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes karakterini canlandıran İrem Helvacıoğlu yine yapım şirketi tarafından engellendi ve Tv8 de O Seste yer alamayacak, daha önce kendi filminin galasına da izin verilmediği için katılamamıştı. Nefes karakterinin inandırıcılığı için bu kadar hassasiyet göstermeye gerek var mı? İşte İrem Helvacıoğlundan son dakika O Sese katılamama açıklaması:

İrem Helvacıoğlu O Ses Türkiye 2019 Yılbaşı programında neden

O Ses Türkiye 31 Aralık pazartesi günü yani 2019 Yılbaşı akşamında Aslıhan Gürbüz, Kerem Alışık, Demet Özdemir, Can Yaman, Miray Daner, Boran Kuzum, Enis Arıkan, Bensu Soral, Kubilay Aka, Aytaç Şaşmaz, Berkay Ateş, Beren Gökyıldız ve İrem Helvacıoğlu Demet Özdemir Can Yaman İrem Helvacıoğlu Şarkıları Video…

O Ses Türkiye 2019 özel yılbaşı programında ünlü isimler şarkı söyleyecekler. O Ses Türkiye de her sene yılbaşı özel programı hazırlanır. O sezonun en sevilen dizi oyuncuları ve ünlü isimleri programda şarkı seslendirir. Jüri üyeleri de seçimlerini yapıp ünlü isimlerini takımlarına almak için yarışırlar. O Ses Türkiye 2019 Yılbaşı çok güzel olacak yine. Can Yaman ve Demet Özdemir fırtına gibi esecek.

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği, jüri koltuğunda Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan’ın yer aldığı programın yılbaşı özel gecesine 31 aralık 2018 pazartesi günü, Aslıhan Gürbüz, Kerem Alışık, Demet Özdemir, Can Yaman, Miray Daner, Boran Kuzum, Enis Arıkan, Bensu Soral, Kubilay Aka, Aytaç Şaşmaz, Berkay Ateş, Beren Gökyıldız ve İrem Helvacıoğlu konuk olacak.”O Ses Türkiye” yılbaşı özel bölümüyle 31 Aralık Pazartesi 20.00’de TV8’de!

O Ses Türkiye 2019 Yılbaşı performansları.. Sonrasında takımlar oluşur ve takımlar arasında şarkı yarışı devam ederken seyirciler puanlama yapar ve en yüksek puanı alarak bir ünlü isim birinci olurken onun seçtiği jüride birinci oluyor. Jüri üyeleri Hadise, Seda Sayan, Murat Boz ve Beyazıt Öztürk en iyi ünlü sesleri kendi takımına almak için mücadele veriyor. O Ses Türkiye’yi sezon sonunda bir jüri üyesi de kazanmış sayılıyor ya yılbaşı gecesinde de jüri üyesi kazanmak için çabalıyor.

O Ses Türkiye 2019 Yılbaşı özel programında şarkı söyleyecek olan isimlerden birisi bu sezon Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes karakteri ile kalplere taht kuran oyuncu İrem Helvacıoğlu sesi ile de seyirciyi büyülemeye geliyor. O Ses Türkiye yarışmasında Nefes’in yanında bir de Tahir yani Ulaş Astepe olsaydı birlikte düet yapsalardı işte o zaman izlenme rekoru kırabilirdi Sen Anlat Karadeniz fanları tarafından.

Söz dizisinde Feyzullah karakterini canlandıran Aytaç Şaşmaz’da O Ses Türkiye 2019 yılbaşı özel programında performans sergileyecek. Dizide bazen sesiyle herkesi büyüleyen oyuncu O Ses sahnesinde de herkesi etkileyecektir. Çukur dizisine bu sezon katılan ve Karakuzuların başı olarak bilinen Mahsun rolündeki Berkay Ateş ve Celasun rolündeki Kubilay Aka O Ses Türkiye sahnesinde performanslarını sergileyecekler.


O Ses Türkiye yılbaşı özel programında Bensu Soral’da yer alacak. Ufak Tefek Cinayetler dizisi final yapsa da dizinin kötü kadını Merve yani Aslıhan Gürbüz O Ses Türkiye sahnesinde şarkısını seslendirecek. Sonrasında yine dizi fanları tarafından merakla beklenen ve en çok izlenecek düet performans olmaya aday şarkıyı Can Yaman ve Demet Özdemir seslendirecek.

Erkenci Kuş dizisi başrol oyuncuları olan Demet Özdemir ve Can Yaman O Ses Türkiye 2019 yılbaşı özel sahnesinde düet şarkı seslendirecekler. Demet Özdemir ve Can Yaman düet şarkısı Gamzelim videosu sizlerle… Gamzelim şarkısı Serdar Ortaç’a. İkilinin bu performansını nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

O Ses Türkiye 2019 yılbaşı özel programında sahne alarak şarkı söyeleyecek diğer isimler de şöyle; Enis Arıkan, Masterchef Şefleri Mehmet Yalçınkaya Somer Sivrioğlu Hazer Amani, Beren Gökyıldız, Boran Kuzum, Miray Daner. Aslıhan Gürbüz, Kerem Alışık, Demet Özdemir, Can Yaman, Miray Daner, Boran Kuzum, Enis Arıkan, Bensu Soral, Kubilay Aka, Aytaç Şaşmaz, Berkay Ateş, Beren Gökyıldız ve İrem Helvacıoğlu da şarkılar söyleyecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 26 Aralık 2018