O Ses Türkiye 23 Aralık 2018 Pazar Var Mı Neden Yok Yayınlanmadı?

O Ses Türkiye 23 Aralık 2018 Pazar Neden Yok Yayınlanmadı? O Ses Türkiye haftada iki gün yayınlanıyor bildiğiniz üzere. O Ses Türkiye cumartesi ve pazar akşamları yayınlanıyordu. Ancak bu haftasonu özel bir durum var. Bu yüzden de O Ses Türkiye sadece cumartesi akşamı yayınlanacak.

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye programı için final zamanı geldi. Masterchef Türkiye jüri üyeliğini Hazer Amani, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Masterchef Türkiye yarışmasının kazanan ismi pazar akşamı gerçekleşecek olan canlı yayınla belli olacak. Masterchef te büyük final zamanı geldi.

Masterchef Türkiye programı pazar akşamı canlı olarak 20:00 da yayınlanacağı için de her hafta sonu yayınlanan O Ses Türkiye yarışması bu pazar akşamı yayınlanmayacak. O Ses Türkiye yarışması cumartesi akşamı yayınlanacak. Cumartesi akşamı jürinin seçimleri yorumları ve yarışmacıların şarkıları ile devam edecek.

O Ses Türkiye programı cumartesi akşamı yayınlanırken pazar akşamı yayınlanmayacak. Sadece bu haftaya özel 23 Aralık pazar akşamı O Ses Türkiye programı yayınlanmayacak! O Ses Türkiye yarışmasında da 2.turlara başlanmak üzere. Artık son yarışmacılar seçiliyor. Takımlar kesinleşti sayılır. Rekabet iyice kızışıyor.

Seda Sayan, Beyazıt Öztürk Hadise ve Murat Boz’un jüriliğini yaptığı O Ses Türkiye yarışmasında Acun Ilıcalı sunuculuğunu üstleniyor. Acun Ilıcalı’nın yaptığı espriler anlattığı detaylar herkesi güldürüyor. Diğer yandan Beyazıt Öztürk’te programda yılların verdiği espri yeteneği ile seyircileri ve jüri üyeleri gülmekten kırıp geçiriyor.

O Ses Türkiye yarışmasında herkesin kendi takımı netleşti sayılır. Jüri üyeleri takımlarında en iddaalı sesleri aldılar ve 2. turda birbirleri ile düet yapmak için hazırlıyorlar. Düet şarkılarda jüriler 2 veya 3 yarışmacıyı birbirlerine rakip olarak şarkı söylettiriyorlar. Sonrasında bu yarışmacılar arasından en beğendikleri sesi seçerek yola onunla devam ediyorlar.

O Ses Türkiye yarışmasında 2. turların başlamasına az bir süre kala yarışmanın pazar akşamı yayınlanmayacağı haberi duyuldu bile. O Ses Türkiye cumartesi akşamı yayınlanacak. Diğer bölüm için bir hafta beklemek gerekecek. O Ses Türkiye yarışması 22 Aralık cumartesi yayınlanacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Aralık 2018