O Ses Türkiye Jürileri Neden Değişti, Gökhan Ayrıldı Yerine Kim Gelecek?

TV8’in sevilen yarışması O Ses Türkiye’de 2019 da yapılacak yarışmalar öncesinde juri koltuğunda oturan Gökhan’dan beklenmedik bir ayrılık haberi geldi. Her yıl rekorlar kıran yarışma programında sevilen isim Athena Gökhan esprileri ve tavırlarıyla çok seviliyor ve beğeniliyordu. Bu ayrılık hem Gökhan severleri hemde yarışmayı tutkuyla izleyenleri oldukça üzecek görünüyor..

2018-2019 Yeni sezonda O Ses Türkiye Jürileri Neden Değişti? Sevilen yarışmanın Jüri koltuğunda Hadise, Yıldız Tilbe ve Murat Boz gibi isimlerin yer alıyordu. Athena gurubunun en önemli ismi Gökhanda uzun süredir programda yer alıyor ve juri koltuğunda oturuyordu. O Ses Türkiye yarışma programından Athena Gökhan yeni sezonda 2019 da ayrılma kararı aldı. Ayrılık kararını ise sosyal medyadan yazdığı şu sözlerle duyurdu sevenlerine:

“Beni çok heyecanlandıran bir proje ile
eş zamanlı olarak başlayacak yeni
albümün kayıtları ve en önemlisi
sizlerle konserlerde daha çok
buluşabilmek için bu sene, 5 yıl
boyunca keyifle yaptığım O Ses
Türkiye’de yer almayacağım. Başta
Acun ve Esat olmak üzere tüm Acun
Medya ekibine, jürideki arkadaşlarıma
ve bana 5 yıl boyunca müzikal olarak
büyük deneyim yaşatan yarışmacı
dostlarıma teşekkür ediyorum.”

O Ses Türkiye Jürileri Neden Değişti, Gökhan Ayrıldı Yerine Kim Gelecek?

Açıklamada gördüğünüz üzere yeni albüm çalışmaları ve konserler dolayısı ile bu sezon aramızda olmasa da gelecek yıl yeniden programa döneceğini anlıyoruz yazdıklarından. O Ses Türkiye Jürilerinden birisi olan Gökhanın yerini kim dolduracak, Gökhan Ayrıldı Yerine Kim Gelecek? sorusuna da geçtiğimiz günlerde Beyazıt Öztürkün Tv8 bünyesine geçtiği haberleri vermiştik sizlere. Bizim aklımıza Gökhanın Yerine komik esprileri ile Beyaz mı geçecek diye geldi.. Bakalım kimin olacağını zamanla göreceğiz.

Not: O Ses Türkiye Jürisi Gökhan Ayrıldı Yerine Beyazıt Öztürkün geçmesini ister misiniz? Mantıklı olur mu, daha çok izlenir mi sizce?

O Ses Türkiye Jürisi Yıldız Tilbe Yarışmadan Neden Ayrıldı ?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 8 Ağustos 2018