O Ses Türkiye Jürisi Ne Kadar Ücret Alıyor Kaç Lira Para Veriyor Acun Ilıcalı Tv8

2018-2019 Yeni sezonuna 6 Ekim 2018 cumartesi günü başlayan O Ses Türkiye yeni jüri üyeleri Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan ile birlikte Murat Boz ve Hadise de jüri koltuğunda oturmaya devam ediyorlar. En merak edilen konulardan birisi O Ses de jürinin aldığı ücretin ne kadar olduğu.. O Ses Türkiye Jürisi Beyazıt Öztürk Ne Kadar Ücret Alıyor, O Ses Türkiye Jürisi Seda Sayan Ne Kadar Ücret Alıyor, O Ses Türkiye Jürileri Murat Boz ve Hadise Ne Kadar Ücret Alıyor diye merak edenler için araştırdık ve buraya yazıyoruz.

O Ses Türkiye 2018-2019 Jüri Üyeleri Ne Kadar Ücret Para Alıyor

Beyazıt Öztürk O Ses Türkiye Jüri üyeliğinden Bölüm Başına 100 bin lira kazanıyor.
Seda Sayan O Ses Türkiye Jüri üyeliğinden Bölüm Başına 75 bin lira kazanıyor.
Hadise O Ses Türkiye Jüri üyeliğinden Bölüm Başına 85 bin lira kazanıyor.
Murat Boz O Ses Türkiye Jüri üyeliğinden Bölüm Başına 85 bin lira kazanıyor.

O Ses Türkiye 2018-2019 Jüri Üyeleri Ne Kadar Ücret Para Alıyor

O Ses Türkiye 2017-2018 Jüri Üyeleri Ne Kadar Ücret Para Alıyordu?

Yıldız Tilbe O Ses Türkiye Jüri üyeliğinden Bölüm Başına 70 bin lira kazanıyordu.
Gökhan Özoğuz O Ses Türkiye Jüri üyeliğinden Bölüm Başına 45 bin lira kazanıyordu.
Hadise O Ses Türkiye Jüri üyeliğinden Bölüm Başına 85 bin lira kazanıyordu.
Murat Boz O Ses Türkiye Jüri üyeliğinden Bölüm Başına 85 bin lira kazanıyordu.

Tv8 ekranlarında yayınlanmaya 7 ekim cumartesi başlayan 2017-2018 O Ses Türkiyede merak konusu olan bir ücret meselesi vardı. Sibel Can dizi çekimlerinden dolayı zorunlu olarak ara verince yerine gelen Yıldız Tilbe ve diğer Jüri üyelerinin ne kadar maaş aldıkları hangi ücrete görev aldıklarını bizde merak ettik ve sizler için araştırdık. Tahmin edenleriniz oldu mu bilmiyorum ama işte rakamlar:

TV8’in sevilen yarışması O Ses Türkiye’nin yeni sezonu 7 Ekim 2017 cumartesi günü başlıyor. Sibel Can’ın Sevdanın bahçeleri isimli dizide başrol oynamasından dolayı katılamadığı ve yerine jüri koltuğuna oturan Yıldız Tilbe’nin aldığı O Ses Türkiye 2017-2018 yeni sezonunda jüri koltuğunda oturan sanatçıların ücreti alacağı para da merak ediliyordu ve sonunda belli oldu.

Türk Pop müziğinin özel seslerinden biri olan ve en yeni jüri üyesi olan Yıldız Tilbe’ye Murat Boz, Gökhan Özoğuz ve Hadise gibi ünlü isimler eşlik edecek. O Ses Türkiye’de Yıldız Tilbe’nin alacağı ücret merak en merak edilen konuydu. Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe O Ses Türkiyeden her hafta 70 bin TL alacak. Geçtiğimiz Sezon Sibel Can 100 bin lira alıyordu haftalık. Daha önce jüri olan Ebru Gündeş de 100 bin lira alırken Hadise ve Murat Boz 85 bin lira almaya devam edecekler. Gökhan Özoğuz ise O Ses Türkiye juri üyeliğinden 45 bin lira kazanıyor her hafta.

Evet rakamlar böyle yeni sezon 2017-2018 de yine en çok izlenen programların başında yer alacak olan O Ses Türkiye yarışmasında hangi Jüri Ne Kadar Ücret Alıyor Kaç Lira Para Veriyor Acun Ilıcalı Tv8 reklam gelirlerinden en fazla harcamayı O ses ve Survivor için yaptığını açıklamıştı daha önce. Sizce O Ses Türkiye hangi Jüri Ne Kadar Ücret Alıyor konumuzdaki rakamlar abartılı mı yoksa hakettiklerini mi düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

O Ses Türkiye Geçen sezon neler olmuştu işte videomuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

O Ses Türkiye Jürisi Ne Kadar Ücret Alıyor Kaç Lira Para Veriyor Acun Ilıcalı Tv8 (24 Yorum)

  1. programın reyting yıldızı bence Gökhan ama onun aldığı ücret niye en az..???? Hiç adill değil…Yıldız tilbeyle Gökhanı alın programdan bakın ne oluyo reytingler amlarsınız:(

  2. Yıldız Tilbe’den sonra en değerli jürinin Gökhan olmasına rağmen, o paraya o koltukta oturması bende şok etkisi yarattı

  3. herker Yıldız için izliyorken hadiseden daha da degerli bir sanatçı abence yıldız kendine haksızlık ediyor oraya gitmekle:S

  4. Bence Gökhan beye haksızlık ediliyor.o ses Türkiye’nin neşesi Gökhan bey zaten en çok renk katan da yine Gökhan beydir.

  5. Gökhan Bey bence düşük alıyor çünkü yarışmaya renk katan bir sanatçı burada ona biraz haksızlık edildiğini düşünüyorum

  6. Emine ye aynen katılıyorum diğerleri nın yarı ücretini alması gerçekten şaşırtıcı

  7. Bence o ses Türkiye Gökhan sayesinde bu kadar izleniyor… ve en cok hakedene en az ödenmesi hic adil degil…

Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2017