O Ses Türkiye Jürisi Yıldız Tilbe Yarışmadan Neden Ayrıldı Yerine Kim Geldi?

Hareketleri ve mimikleri ile jurisi olduğu O ses Türkiyede herkesi gülmekten kırıp geçiren Yıldız Tilbe yarışmadan ayrıldığını açıkladı. O Ses Türkiye’de 2018-2019 yeni sezon öncesi ikinci ayrılık yaşandı. Daha önce de Athena Gökhan jüri üyeliğinden konserleri ve yeni albüm çalışmaları nedeni ile ayrıldığını duyurmuştu..

O Ses Türkiye Jürisi Yıldız Tilbe Yarışmadan Neden Ayrıldı ? Sevilen sanatçı herhangi bir açıklama yapmasa da zaten yarışmaya Ebru Gündeş’in yerine geldiği açıklanmıştı. Art ardına yaşanan ayrılık haberleri sonrasında O Ses Türkiye jürisi neredeyse komple değişecek gibi görünüyor.

Bildiğiniz üzere O Ses Türkiye yarışmasının jüri üyeliğinden Önceki gün yarışmanın renkli isimlerinden biri olan ve hem giydikleri ile hemde konuşmaları ile herkesin sempatiyle baktığı Gökhan Özoğuz yarışmaya veda ettiğini açıklamıştı. Daha onu yeni öğrenmişken aradan çok vakit geçmeden O Ses jürilerinden bir veda haberi daha geldi.

O Ses Türkiye Jürisi Yıldız Tilbe Yarışmadan Neden Ayrıldı Yerine Kim Geldi? Geçtiğimiz sezon yarışmada ilk kez jürilik yapan Yıldız Tilbe de yarışmanın jüri koltuğuna veda etti. Zaten yarışmaya Ebru Gündeş katılamadığı için gelmişti. Yıldız Tilbe’nin yerine yeni Sezonda eşi Reza Zarrab’la zor günler geçirdiği için yarışmaya ara veren Ebru Gündeş’in geleceği iddia edildi.

O Ses Türkiye Jürisi Yıldız Tilbe Yarışmadan Neden Ayrıldı

Yıldız Tilbe OSes Türkiye juri üyeliğinden ayrıldı yerine ise eski ve asıl jüri üyesi olan Ebru Gündeş geldi. Sizce Yıldız Tilbenin jüriden ayrılması yarışmayı olumlu yada olumsuz etkiler mi?

O Ses Türkiye Jürileri Neden Değişti, Gökhan Ayrıldı Yerine Kim Gelecek?

NOT: TV8’in sevilen şarkı yarışmasında jürilik yapan Yıldız Tile’nin bugün çıkan haberlerde yarışmadan ayrıldığı iddia edilmişti.
Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada bu iddiaları yalanladı ve yarışmadan ayrılmadığını dile getirdi.Yıldız Tilbe O Ses Türkiye’nin yeni sezonunda da jüri koltuğunda oturmaya devam edecek.
O Ses Türkiye Jürisi Yıldız Tilbe DEVAM EDİYOR JÜRİ ÜYESİ OLARAK


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Ağustos 2018