O Ses Türkiye Yıldız Tilbe Takımında Olan İsimler Kimler ? Sıralı Güncel Liste

Tv8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye ses yarışmasında bu sezon severek izleyeceğimiz bir isim daha katıldı jüri olarak. Yıldız Tilbe hem yorumları ile hemde şarkıları ile O Ses Türkiyeye büyük bir neşe kattı. O Ses Türkiye Yıldız Tilbe Takımında kimler var hangi İsimler Yıldız Tilbe takımında Kimler? Sıralı Güncel Listeyi buradan sizlere sürekli güncelleyeceğiz.

O Ses Türkiye yarışmasına Yıldız Tilbe yeni katılmasına rağmen sanki yıllardır bu yarışmada jüri üyesiymiş gibi davranması samimi özleri ve dobra dobra konuşması ile herkesin beğenisini topladı. Onun takımında olmak da farklı bir ayrıcalık olsa gerek. O Ses Türkiye 2017-2018 yeni sezonda Yıldız Tilbe’nin Takımında kimler var hangi performansları Yıldız Tilbe beğendi seçti? O Ses Türkiye Yıldız Tilbe ve takımındaki isimleri seslendirdikleri Şarkıları buraya ekliyoruz.

O Ses Türkiye Yıldız Tilbe 2017-2018 Takımında kimler var

Yıldız Tilbenin Takımı: Beşir Özalkan, Ömer Faruk Başkara, Marina Aslantepe, Mahmut Çakar, Esra Onaylı, Yonca Poyrazoğlu, Gökçe Kar, Halil Yazkan şimdiye kadar Yıldız Tilbeyi seçen performanslar oldu.

Beşir Özalkan

Esra Onaylı

https://www.youtube.com/watch?v=xL2Ok8JbYtE

Mahmut Çakar

Ömer Faruk Başkara

Yıldız Tilbenin takımına katılan diğer performansları güncellemeye devam edeceğiz. Sizde yorumlarınızı veya varsa isteklerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 10 October 2017