Oğlum Dizisi Barış Falay Can Mutlu Oyuncuları Konusu Kanalı

Oğlum Dizisi Barış Falay Can Mutlu Oyuncuları Konusu Kanalı… Kanal D yeni sezon için yeni bir dizi hazırlığına daha başladı. Dizinin adı Oğlum.  Oğlum dizisinin başrol oyuncuları ile anlaşma sağlandı. Oğlum dizisi bilgilerini konusunu kanalını paylaşmak için sizlere bu konuyu açtık.

Tims&B yapımcılığında yayınlanacak olan dizinin yönetmeni ilk üç bölüm sonrası değişecek.  Oğlum dizisinin ilk 3 bölümünü Cem Karcı yönetecek. Ardından diziyi başka bir yönetmen devralacak. Oğlum dizisi tutarsa eğer bu durum değişebilir de belli olmaz. Dizinin reytingleri iyi giderse değişikliğe gidilmeden aynı yönetmenle çalışılabilir. Ancak Cem Karcı daha önce Gülperi dizisi ile anlaşmış bu yüzden de o dizinin yönetmenliğini yapması gerekiyor.

Oğlum dizisi Limon Film imzası ile ekrana taşınacak. Oğlum dizisi konusu; hasta olan bir erkek çocuk ile babasının duygusal hikayesini anlatacak. Bir baba oğul hikayesi dram türünde ekrana gelecek. Baba Barış Falay olurken oğul rolünü de minik bir oyuncu üstlenecek.

Oğlum dizisi çocuk rolünü Ataberk Mutlu’nun kardeşi Can Mutlu oynayacak. Can Mutlu Kimdir? Can Mutlu ekranlarda sıkça gördüğümüz ve sevdiğimiz çocuk oyuncu Ataberk Mutlu’nun kardeşi. Onu ekranlarda izlemedik ancak Ataberk Mutlu’nun instagram hesabında kardeşi ile bolca fotoğrafa rastladık sizlerle paylaşıyoruz. Can Mutlu’da çok tatlı bir çocuk. Yeni dizisi Oğlum ile anlaşma sağlandığı takdirde eminim onu da ekranda izledikçe hayran kalacağız.

Oğlum dizisi yeni sezonda Kanal D’de yayınlanacak. Oğlum dizisi için Barış Falay ve Can Mutlu sizce uyumlu bir baba oğul olur mu? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Ağustos 2018