Oğlum Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Fragmanı Bilgileri

yorumsuz
1 kez okundu

Oğlum Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Fragmanı Bilgileri.. Yaz sezonundan itibaren ara ara Foxtv de bir fragman dönüyordu. Yağmurlu karanlık bir gece ağaç dibinde oturan bir erkek ve kapıdan biri bakıyor sonra kapatıyordu. Oğul dizisi belki hatırlarsınız. Bu dizinin adı Oğul’du. Fox tv bu oğul dizisini iptal etti. Yerine Oğlum dizisi başlayacak gibi görünüyor.

Mf Yapım Oğlum dizisinin yapımcısı. Mf yapım daha önce de Anne ve Kadın dizilerini yaptı ve başarısını ispatladı. Mf yapım kore dizilerinin tuttuğunu gördü. Daha önceki diziler Nippon Television Network dizileriydi. Oğlum dizisi de aynı projenin ürünü.

Oğlum dizisi Japonya’da 60 dakikalık 10 bölüm halinde yayınlandı. Oğlum dizisinin hazırlıkları da hala devam ediyor. Oyuncu anlaşmaları yapılıyor. Fox tv de yayınlanması bekleniyor. Net bilgileri sizlerle konumuzda paylaşmaya devam edeceğiz.

Oğlum dizisi konusu

Anne ve oğlu kış günün de mutlu mesut yaşamaktadır. Annesi oğlunu okula götürmektedir. Anne oğlunun elini bırakır ve o dalgınlıkta oğlu ortadan kaybolur. Anne ne yaparsa yapsın oğlunu bulamaz. Ta ki 9 yıl aradan sonra karşılaşırlar. Bu nasıl bir karşılaşma olacak. Oğlu o 9 yıl arada neler yaptı? Kim kaçırdı? Gerçekte merakla izleyeceğiniz bir diziye benziyor.

Oğlum dizisi fragmanı ve çekimleri henüz başlamadı. Oğlum dizisi oyuncuları resimleri ve fragmanı geldiğinde ilk sitemizden takip edebilirsiniz. Sizce bu dizi tutar mı yorumlarınızı aşağı yazınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Aralık 2017