Oğul Dizisi Fox Tv den Neden Ayrıldı Hangi Kanalda Ne zaman yayınlanacak?

Bir süre önce oldukça iddialı bir fragman ile ilk bölümün tanıtım fragmanını yayınlayan FOX’un Oğul dizisi ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Eylül sonunda ilk tanıtım fragmanı Fox tv de yayınlanan ve çok yakında diye reklamları dönmeye başlayan Oğul dizisi daha başlamadan bitirildi fox tv tarafından. Fox tvnin yaklaşık üç ay kadar önce tanıtımını yayınladığı ve büyük merak uyandıran Oğul isimli dizisi ile ilgili önemli bir son dakika gelişmesi yaşandı.

Oğul Dizisi Fox Tv den Neden Ayrıldı? Aslında her şey çok güzel başlamıştı, etkileyici bir fon müziği eşliğinde, bir anne silüeti ve oğlunun görüntüsünün yer aldığı gizemli tanıtım, “Her şey olabilirsin hayatta ama bir anneye oğul olabilir misin?” diye başlayan bir sloganla yayınlanmış ve herkeste bir merak uyandırmıştı. Ancak dün akşam fox tv internet sitesinde yeni bir gelişme yaşandı.

Yapılan değişiklikler sonrasında FOX tv resmi internet sitesi diziyle ilgili tüm bilgileri, resmi sitesinden kaldırdı. Oğul Dizisi Fox Tv den sonra Hangi Kanalda Ne zaman yayınlanacak? sorusu merak konusu oldu. Oğul dizisinin yapımcısının diğer kanallarla görüştüğü, dizinin Kanal 7 de ekrana gelebileceği ortaya atıldı. Dizi ile ilgili gelişmeleri takip edeceğiz ve sizlere sunmaya çalışacağız. Sizce Oğul isimli dizi devam etmeli bir bir kanalda. Yoksa reyting kaygısı ile yayınlanmadan kaldırılmasını doğru buluyor musunuz?

Oğul Dizisi Fox Tv de yayınlanan ilk tanıtım fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Aralık 2017