Oğul Dizisi Haberi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı

Yeni dönem için hazırlıklarını devam ettiren yapımcılar hazırladıkları dizi projelerini bir bir gün yüzüne çıkarmaya başladılar. Onlardan birisi de Limon Yapım tarafından basına tanıtılan Oğul dizisi. Bizde limon yapımın yeni dizisi olan ve yaz aylarında başlaması düşünülen Oğul Dizisi Haberi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanını sizlere sunacağız sitemizden.

Oğul Dizisi Oyuncu Kadrosunda kimler Var: Dizinin henüz oyuncularından çok azı belli. Ancak yeni oyuncu seçmeleri için hazırlıklar devam ediyor. Deneme çekimlerinde başarılı olan yeni yüzlerin diziye dahil olacağı ifade edildi. Fox tv ekranlarında yayınlanacak Oğul dizisinin kadrosunda olan oyunculardan kesinleşenleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Oğul Dizisi Oyuncuları: Ekin Mert Daymaz, Barış Falat ve yakışıklı Ataberk Mutlu ilk kesinleşen oyuncular arasında bulunuyor. Oğul Dizisinin konusu ise büyük bir özlem ile oğlunu ve sevdiği kızı bekleyen ailenin dramı olarak lanse edildi. Yakın zamanda basıl bülteni yayınlanınca daha uzun ve geniş bir açıklama ile yenileyeceğiz sayfamızı. OğulDizisi hakkında gelişmeleri burada dizihaberi.tv den takip edebilirsiniz. Kısaca oyuncularımızı tanıyalım:

Oğul Dizisi Oyuncuları Ekin Mert Daymaz: En son olarak fox tv de Kırlangıç Fırtınası isimli dizide izlediğimiz Ekin Mert Daymaz Oğul dizisinde de başrolde olacak. 2 Aralık 1990 tarihinde Hollanda da doğmuş olan oyuncumuz bir çok dizide rol aldı ve oldukça deneyimli. Çilek Kokusu ve Hayat Sevince Güzel dizilerinde oldukça başarılı olmuştur. Son Olarak Hande Erçel ile yaşadığı aşk ile gündeme gelmiştir.

Oğul Dizisi Barış Falay: En son paramparça dizisinde rol alan ve onun öncesinde Medcezir ve Ezel gibi dizilerin vazgeçilmezlerinden biri olan Barış Falay sayısız dizide rol aldı. Aliye ve Al yazmalım dizilerinde büyük bir çıkış yaptı. Başarılı karakterleri canlandıran ve tiyatro yeteneği üst düzeyde olan oyuncumuz 9 Nisan 1972 tarihinde Balıkesirde dünyaya gelmiştir.

Oğul Dizisi Ataberk Mutlu: 14 Temmuz 2005 tarihinde Tekirdağ ilimizde doğan küçük ve yakışıklı oyuncumuz en son oynadığı Poyraz Karayel dizisinde oldukça başarılı olmuş ve Altın kelebek ödülüne layık görülmüştür. Ödül törenindeki konuşması tüm Türkiye tarafından beğenilmiştir.  Ataberk Mutlu son dizisi Oğul da bakalım nasıl bir rol alacak.

Lütfen sizde Oğul dizisi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi isteklerinizi aşağı yazarak bizden talep edebilirsiniz. Oğul dizisinin fragmanı çıkar çıkmaz konumuza eklenecektir.

Oğul dizisinin fragmanı çıktı. İşte fox tv de yayınlanan ilk Oğul dizisinin tanıtım fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=YTR7Nt153AQ

YORUMLAR

  1. ogul dizisi nezaman basliyacak ?

    1. Burcu en son ertelendi diye haber geldi. Sanırım eylül ayında başlayacakmış Fox tv de..

  2. Kadın oyuncu olarak gamze iğdiroğlu oynasin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.