Oğul Dizisi Nerede Çekiliyor? Oğul Çekim Seti Hangi Baraj Gölünde Nasıl gidilir?

Fox tv ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak olan Oğul dizisinin nerede çekildiği çekim setinin neresi olduğu merak konusu oldu. “Oğul”un dizisinin hikayesi ve proje tasarımı deneyimli isimlerden biri olan Çiğdem Savaşçıoğlu imzası taşıyor.

Oğul dizisi Yönetmen ve oyuncularıyla görüşmeleri devam ettiriyor. Güçlü bir kadro kurmak ve uzun vadeli bir dizi ortaya çıkarabilmek için çalışmaların sürdüğü projenin 2018 ocak ayı gibi fox tv de ekrana gelmesi planlanıyor. Ancak diğer dizileri erken final yaparsa dizi daha önce de başlayabilir. Yani biraz diğer dizilerin seyrine bağlı.

Peki gelelim en çok merak edilen Oğul Dizisi Nerede Çekiliyor? sorusuna. Dizinin çekimleri daha önce 4 sezon süren Karagül’e de ev sahipliği yapan ve görselliği ile herkesi kendine hayran bırakan Halfeti de yapılacak. Şanlıurfanın ilçesi olan Halfeti Birecik barajı altında kalan görselliği ile dikkatleri çeken bir yer.

Oğul Dizisi fox tv için oldukça iyi bir proje. En azından Karagülde yakalanan başarının tekrarı gelir mi diye tüm ekip heyecanlı bir çalışma içerisinde. Oğul Dizisi Projesinin oyuncuları da bir bir belli oluyor. Son olarak dizinin başrollerinden anne Müeddet rolü için Ayşegül Günay’la görüşüldüğü öğrenildi.

Fox tv Oğul Dizisi Nerede Çekiliyor? Oğul dizisinin Çekim Seti Hangi Baraj Gölünde, oğul dizi setine Nasıl gidilir? yardımcı oyuncu veya figüran ihtiyacı var mı? Oğul Dizisi Şanlıurfada Halfeti de çekiliyor. Halfeti ilçesinde Birecik Baraj Gölü var ve Fırat nehrinin geçtiği yer. Yardımcı oyuncu ve figüranlar için ise yönetmen ve yapımcı ile görüşülebilir. Halfeti ilçesine nasıl gidilir derseniz Oğul dizisinin çekim setinin olduğu Halfetiye Urfa şehir merkezinden sürekli dolmuşlar kalkıyor.

Oğul Dizisi Nerede Çekiliyor? sorusuna cevap verdik. Lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizle dizi hakkındaki fikirlerinizi belirtebilirsiniz. Sizce Oğul dizisi Tutar mı?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Ağustos 2017