Oğul Dizisi Oyuncuları Kimler Kapıdan Bakan ve Karanlıktaki Adam Kim?

Oğul Dizisi Oyuncuları Kimler Kapıdan Bakan ve Karanlıktaki Adam Kim?.. Oğul dizisi fragmanı yayınlandı. Ancak fragman çok gizemliydi. Yağmurlu bir gecede kapıyı açan bir kadın ve ağaç dibinde oturan bir adam.. Fragmanda kadın diyor ki; ” Her şey olabilirsin de hayatta, bir anaya oğul olabilir misin?”

Oğul dizisinin yapımcılığını Digiflame Productions üstleniyor. Senaryosunu yazan kişi de Çiğdem Savaşoğlu. Oğul dizisinin başrol oyuncularından birisi Mert Ekin Daymaz.. Anne Müeddet rolü içinde Ayşegül Günay’a teklif gitti ve kabul etti.

Bu karanlık gece de oyuncular merak edildi. Yağmur altında bekleyen gencin adı Mert Ekin Daymaz. Mert Ekin Daymaz 1990 Hollanda doğumludur. Mert Ekin Daymaz’ı en çok Not Defteri dizisiyle tanıdık. 

Anne başrolü olan Ayşegül Günay Kimdir? 1969 Eskişehir doğumlu. Tiyatro eğitimi alan tecrübeli oyuncu bir çok dizi ve filmde rol aldı. En son Yer Gök Aşk ve Asla Vazgeçmem de rol aldı. En çok kendisini bu iki yapımda tanıttı diyebiliriz.

Oğul dizisi diğer oyuncuları da Barış Falay ve Ata Berk Mutlu. Diğer oyuncular netleştikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Oğul dizisi 2018 ocak ayında başlaması bekleniyor.

https://www.youtube.com/watch?v=ZVjg99MEmHA

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Ağustos 2017