Oğuzhan Özyakup ve Demet Özdemir Sevgili mi Ayrıldılar mı

Beşiktaşlı futbolcu Oğuzhan Özyakup ve Demet Özdemir arasındaki aşk iddiaları devam ediyor. Ünlü oyuncu Demet Özdemir  No 309 dİzisinde rol alıyor.  Yeni sezonda da dizi devam edecektir.

Geçen haftalarda bir alışveriş merkezinde magazincilerle karşılaşan Demet Özdemir Oğuzhan Özyakup’la ilgili aşk iddaası sorularina hayir drdi ancak uzun zamandır  tanıdığını da söyledi,sadece arkadaşız demişti.

Tatil zamanı gelince tatilciler Akdenize indi. Aşıklarda indi tabi.. Demet Özdemir ve Oğuzhan Ozyakup ta birlikte yat tatilinde goruntulendiler. Böylelikle aşkları da belgelenmiş oldu. Oğuzhan Özyakup ve Demet Özdemir Sevgili mi Ayrıldılar mı ileriki günlerde kesin yanıtı buraya yazacağız. Son haberler maalesef olumsuz..

Demet Özdemir ve Oğuzhan Ozyakup’a mutluluklar dileriz. Demet Özdemir ve Oğuzhan Özyakup ilişkisini nasıl yorumlarsınız ? Aşağı yazabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=zUNoLTFRtCs

YORUMLAR

  1. Ya iliskileri varsa neden sakliyorlar anlamis deyilim zaten bu gun var yarin yokuz bu yuzden sevdiklerimizi kirmadan istediyimiz gibi yasamaliyiz unlu olunca ne oluyor anlamis deyilim rahat istediyim gibi yasamadan neyleyim hayati kim ne derse desin hayati dolu dolu yasamak lazim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.