Oğuzhan Uğur Kanal D için Talk Show Yapacak (Yeni Sezon)

Kanal D yeni yapılanma dönemiyle 2018- 2019 yeni sezonuna çok iyi hazırlık yapıyor.. Yeni sezona yeniliklerle hazırlanan Kanal D’den sürpriz transfer daha yaşandı. Adını Youtubede duyuran Oğuzhan Uğur yeni sezonda kanal D de olacak. Oğuzhan Uğur Kanal D için Talk Show Yapacak (Yeni Sezon) programı hakkında bilgilere bakalım hemen..

Geçtiğimiz aylarda Demirören Medya Grubu’na satılan ve o günden beri hummalı bir çalışmanın sürdüğü Kanal D, uzun süredir yeniden yapılanma süreci yaşıyor. Bir çok üst düzey yöneticinin değiştiği kanalda yeni bir vizyon anlayışı ile Yeni sezona iddialı projelerle hazırlanıyor kanal D.

Beyaz showun kanal D den ayrılmasını daha önce duyurmuştuk. Onun bu boşluğunu doldurmak üzere son olarak adını Babala TV adlı Youtube kanalıyla geniş çevrelere duyuran Oğuzhan Uğur ile anlaştı Kanal D. Bu anlaşmayla da yeni bir talk show için zemin hazırlamaya başlandı.

Oğuzhan Uğur Kanal D için Talk Show Yapacak (Yeni Sezon)

Uğur’un kanalda talk-show formatında bir program yapacağı öğrenildi. Oğuzhan Uğur Kanal D için programına yaz döneminde hazırlandıktan sonra başlayacak. Programın Ekim ayı sonrasında başlaması planlanıyor. Sizlerde Oğuzhan Uğur Kanal D için Talk Show Yapacak (Yeni Sezon) konumuz hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

İzleyici yorumu: Fotoğrafı görünce “vay be” dedim. Nereden nereye geldi. Çektiği filmi bile izlemiştim. Budabi TV’den beri izliyordum. Sonra BabaLa TV’ye geçti, devam takibe. Sonra Onedio’ya geçti, yine takipteydim. Televizyona açık kapı bırakmıştı aslında iyi paranın gelmesi halinde. Hayırlı olsun. Sansürlü zevkli olmaz belki ama Oğuzhan Uğur’un muhabbeti için değer. İlgi görecektir. 🙂

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Temmuz 2018