Ohal Kalkınca Evlendirme Programları Başlayacak mı? 2018-2019 da Ne Olacak?

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Ohal Kalkınca Evlendirme Programları Başlayacak mı? 2018-2019 da Ne Olacak? konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Ohal Kalkınca Evlendirme Programları Başlayacak mı? 2018-2019 da Ne Olacak? hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Sevgili okurlarımız, bir süredir seçim atmosferindeyiz ve seçimdeki hemen her parti seçim sonrasında Ohalin kalkacağını vaat etti. Bu vaatlere Cumhurbaşkanı Erdoğan da katıldı ve eğer halk seçimde kendisine yetki verirse seçimden sonra Ohali kaldıracaklarını ifade etti. Konumuzu ilgilendiren tarafı ise İzdivaç programları ohal sonrasında başlayacak mı?

Ohal Kalkınca Evlendirme Programları Başlayacak mı? Büyük ihtimal seçimden sonra Ohal kalkacak ve Eylül ayından itibaren evlendirme programları yeniden başlayacak, Star tv ile Zuhal topal arasında görüşmeler devam ediyormuş, eğer anlaşırlar ve program için sözleşme yapılırsa evlendirme programları 2 sezon aradan sonra yeniden başlayacak..

Ohal Kalkınca Seda Sayan ile Uğur Arslan Evleneceksen Gel Başlayacak mı?

Tabi bu durum bir çok kişiyi etkileyecek, Seda Sayan ile Uğur Arslan yeniden Evleneceksen Gel programı yaparlar mı bilemiyoruz çünkü en son yolları ayrılmıştı.. Ohal kalkınca Seda Sayan ile Uğur Arslan büyük ihtimal yeniden biraraya gelecek ve Solmaz ile Kaanı da kadroya katıp kaldıkları yerden devam edecekler..

Ohal Kalkınca Star tv de Nasıl bir Yayın akışı olur Zuhal Topal başlar mı izdivaça?

Aynı şekilde Star tv de de Zuhal Topal yeniden görev alabilir. Eğer Zuhal Topal izdivaç programına başlarsa günlük dizilerin saati değişebilir, Adını Sen Koy dizisi zora girer, en azından saati değişmek zorunda kalır, Çünkü evlendirme programları genelde 16.00 -19.00 arasında oluyordu önceki sezonlarda. Bakalım neler olacak zamanla göreceğiz.. İyi akşamlar..

Ohal Kalkınca Esra Erol Yeniden Evlilik programı izdivaç Başlayacak mı?

Başlar başlar, Esra Erol hepsinden önce başlar, zaten tam olarak bırakamamış kıyısından köşesinden yasağı delmeye en çok o uğraşmıştı. Amacına ulaşır ve Esra Erol ile evlendirme programı izdivaç yeniden başlar Atv de..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumum:

Ohal Kalkınca Evlendirme Programları Başlayacak mı? 2018-2019 da Ne Olacak? (14 Yorum)

  1. Ohal kalksın yeter artık bende esrar erolun yanına qdecem arkadaşımla hem de uçakla qdecem beklemedeyim mm

  2. Gerçekten cinayetlerden, kaçırılmalardan artık gına geldi. Evlilik programları başlasın artık tek eğlencemiz onlar vardı. Usulüne uygun olarak yapılsın 1 tane bile olsa bi program başlatın artık.

  3. Hiç olmazsa bi tane olsun evlilik programı ama olsun kayıp programı hiç güzel değil bir sürü var bir tane de olsa evlilik programı olsun çok özledik ne olur

Eklenme Tarihi: 20 Haziran 2018