Ölümsüz Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı Star TV

Ölümsüz Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı Star TV de ekrana gelecek olan yeni dizi hakkında tüm detayları ilk olarak sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Yeni sezona çok iddialı hazırlanan Star TV’den yepyeni bir dizi daha geliyor,, Ölümsüz Dizisi yeni sezonda Star tv de yayınlanacak.

Ölümsüz Dizisi Oyuncuları Yapımcı ve yönetmeni: Yapımcılığını ANS Film – Abdullah Oğuz’un yapacağı yeni dizi ”Ölümsüz” aslında bir uyarlama dizi. Örjnalini de hemen yazalım buraya: Two Weeks adındaki Kore dizisinden uyarlanan dizi Türk izleyicisi ile Yeni sezonda buluşacak.. Dizi için son olarak ‘İçerde’ dizisinde başarılı bir rolde izlediğimiz Mustafa Uğurlu ile anlaşma aşamasına gelindiği öğrenildi. Diziyi başarılı yapımları ile dikkat çeken Abdullah Oğuz yönetecek.

Ölümsüz Dizisinin Konusu ve Özeti Nasıl: ‘Ölümsüz’ dizisinin uyarlanacağı Two Weeks’in konusu şöyle: Lee Joon Gi sahte bir cinayetle suçlanır. Aynı zamanda da lösemiye yakalanmış bir kızı olduğunu öğrenir. İki hafta boyunca, işlemediği bir suçla itham edilen ve sonra kızı için polisin elinden kaçtıktan sonra kaçak yaşamak zorunda kalan şanssız bir adamın hayatını belgeleyecek.

Ölümsüz” dizisi yeni sezonda Star TV’de olacak detayları ve diğer oyuncu kadrosunu ilerleyen günlerde buraya ekleyeceğiz.. Ölümsüz Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı Star TV de yeni sezonda sizlerle olacak yorumlarınızı bekliyoruz..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.