Ömer Döngeloğlu Sahur Vakti Neden Yok, Hangi Kanalda?

Kanal 7 ‘de Ramazan aylarının vazgeçilmez Ömer Döngeloğlu Sahur Vakti bu sene neden yok? Ömer Döngeloğlu kanaldan ayrıldı mı, neden yok? Hangi kanal da yayın yapıyor? Ömer Döngeloğlu ‘nun ramazanda neden Kanal 7’de olmadığıyla ilgili tüm merak edilenler.

Ömer Döngeloğlu Sahur Vakti Neden Yok - Hangi Kanalda

 

Ömer Döngeloğlu Sahur Vakti Neden Yok?

İlahiyatçı-yazar Ömer Döngeloğlu’nun uzun yıllardır Kanal 7’de sunduğu ve Başakşehir Sular Vadisi’nde yayınlanan Sahur Programı bu sene yayından kaldırıldı. Kanal 7 tv, Ömer Dönegeloğlu yerine 2020 Ramazan iftar ve sahur programları için Prof. Dr. Mustafa Karataş ile anlaştı. Bu anlaşmanın altında Ömer Döngeloğlu’nun koronavirüse yakalanmasının olduğu, bu yüzden Kanal 7’nin yeni ve güçlü bir kişi aradığı ve sonuç olarak Mustafa Karataş ile anlaştığı da söylentiler arasında.

Ömer Döngeloğlu Hangi Kanalda Yayın Yapıyor?

Koronavirüs salgını nedeniyle vatandaşların evine çekilmesi televizyon programları ve internete olan ilgiyi çok arttırdı. Ramazan ayının salgın dönemine denk gelmesi ile manevi hava daha arttı. Her sene olduğu gibi bu sene de Ramazan’da sahura kalkan vatandaşların gözü Kanal 7’de Ömer Döngeloğlu ile Sahur Programını aradı  ama onun yerine Mustafa Karataş’ı görünce Ömer Döngeloğlu neden yok ve hangi kanalda program yapıyor diye merak ettiler. Döngeloğlu bu konuyla ilgili olarak soyal medya hesabından “Kişisel Youtube kanalımızdan inşaAllah Ramazanı şerifte canlı yayınla sohbetler yapmayı düşünüyorum” açıklamasını yaptı.

Bu açıklama sonrası Ömer Döngeloğlu ‘nun hiç bir kanalla anlaşmadığı ve yayınlarına youtube kanalından devam edeceği ortaya çıktı. Ömer Döngeloğlu’nun Youtube yayınlarını izlemek için tıklayın…

Mustafa Karataş ile Sahur Vakti hangi kanalda (2020)

YORUMLAR

  1. Allah rehmet etsin mekanı çennet olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.