Ömer ve Zehra Kız İsteme ve Nişan Töreni Resimleri Video Klip

Ömer ve Zehra Kız İsteme ve Nişan Töreni Video Klip… Adını Sen Koy dizisi bu sezon Startv ekranlarında yayınlanıyor. Kanal değiştirmesiyle dizi de bazı şeylerde değişti. Aşklarını artık yaşıyorlar ve birbirlerine olan ilgilerini çekinmeden gösterebiliyorlar.

Bu mutlu çift devam ederken yine etraftan bazı olumsuzluklar oluyor tabi. Salim kızının evli olduğunu duydu ve resmen dünyası başına yıkıldı. Tabi Zehra’yla küstü ve o da gerekirse Ömer’den ayrılmayı bile düşündü. Ama Ömer Zehra’dan ayrılmak istemediği için onun her zaman yanında oldu.

Ömer Zehra’nın mahallesinde her ihtiyacı olduğunda yanında olmak için resmen arabada nöbet tutuyor. Adını Sen Koy da mutlu zamanlar çok yakında. Gelen resimlerden anladığımız üzere Ömer Cevriye ile birlikte Zehra’yı istemeye gidiyor.Salim de kızının mutluluğu için evet diyor ve Ömer ve Zehra’nın yüzüklerini takıyor. Bu mutlu anlar Ömer Zehra ve onları tüm sevenleri çok mutlu ediyor.

Ömer ve Zehranın kız isteme ve nişanına dair tüm görüntüleri sizlerle konumuzda paylaşıyoruz. Siz Ömer ve Zehranın nişanlanması ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Bu çift artık mutlu olmayı haketmiyor mu?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ömer ve Zehra Kız İsteme ve Nişan Töreni Resimleri Video Klip (9 Yorum)

 1. Ömer ve zehra çoktan mutlu olmayı hak ettilerde, bir türlü sıra onlara gelmiyor nedense..Ayrıca korkuyorum bu nişanın altındanda bir düzmece çıkmasın.( hatta rüya falan olursa, ikinci bir şok yaşamak istemiyorum) artık mutlu edin şu uzun oğlanla, keçi zehramızı..

 2. Bir yıl geçti aradan zehranın gözünün yaşı kurumadı ömer zorbaydı ama çokta düşünceliydi böyle imkansızlıkların icinde birbirini sevmeyi ögrendiler artık ne ömer zehrasız yapabilir ne de zehra ömersiz olabilir artık onlar bu mutluluğu çoktannn hakettiler artık bundan sonra hiç bir kuvvet onları ayıramaz

 3. Sanki Ömer ve Cevriye hala haber vermeden gelmisler. Şu kızı en azından güzelce giydirip, saçını farklı birşey yapabilirdiniz ama nerdeee. Bizim kızımız her hali ile güzel ama biraz saçını basını, kılığını kıyafetini düzeltin ya. Ilk bölümlerde ne kadar güzel giyiniyordu,giydiriliyordu. Yaşına uygundu en azından. Ayşe’de hep aynı. Bir etek,bir bluz nereye kadar. O’da ilk bölümlerde elbise giyiyordu,çok güzeldi. Özellikle bir siyah elbise giymisti ilk bölümlerden birinde,bence çok çok güzel olmuştu. Yani ne vardı öyle giyinmeye devam etselerdi? Sanki bütçeleri yetmiyorda hep ucuz ve kötü kıyafetler alıyorlar. Ama söylemeden geçemeyeceğim Cevriye hala kız istemede çok güzel olmuş. Çok beğendim. Şu halamıza gösterdikleri ilgiyi Zehra’ya gösterseler ne kaybedecekler hiç anlamıyor. Yani özellikle Zehra’da saç olarak at kuyruğu ve dalgalı modeller; kıyafet olarakta özellikle pantolon,bluz,kazak,gömlek görmek istiyorum. Eminim bunlar elbiselerden daha çok yakışır. Yani elbise de giysin,giysin ama yaşına göre daha güzel şeyler giysin. Izleyiciyi biraz dikkate alırsanız zaten herşey daha güzel olacak ama… Bizleri kaale alan yok. Şimdilik bu kadar. En azından Star Tv farkınızı gösterinde şu saç,kıyafet olayına bir el atın. En azından bunu yapın yani.

 4. Bir birlerine çok yakişyorlar deyilmi
  Hep ýüzunuz gülsün mutlu olun inşalla
  Hiç bi sorun çikmasin

  Cevriye hnmda çok guzel olmuş maşallah
  Neden aýşe nihat yok asyada tabi

 5. Bir birlerine çok yakişyorlar deyilmi
  Hep ýüzunuz gülsün mutlu olun inşalla
  Hiç bi sorun çikmasin

  Cevriye hnmda çok guzel olmuş maşallah

 6. Ya ben mi çıkaramadım,yoksa yabancı biri mi? Şu son fotoğraftaki Koray’ın yanında duran adam kim? Koray Salim dükkanı satmasın diye Salim’in bir arkadasina haber verecekti. O mu acaba? Merak ettim şimdi.

Etiketler: Eklenme Tarihi: 6 October 2017