Ömer ve Zehranın Uçurumdan Nasıl Kurtulacağı Belli Oldu (Yeni Sezon)

Sevilerek izlenen Adını Sen Koy dizisinin 180. bölüm ile sezon finali yapmasının ardından geriye en merak edilen konu Ömer ve Zehranın Uçurumdan Nasıl Kurtulacağı meselesi idi. Yaptığımız araştırmalar netice verdi ve Ömer ve Zehranın Uçurumdan helikopter ile kurtulacağını öğrendik sizlere de sunmak istiyoruz.

Hatırlayacağınız üzere Ömer ve Zehra araba ile giderken freni boşalmış ve freni tutmayan araç uçuruma doğru savrulmuşlardı. Ömer ve Zehra ölümün eşiğine gelmiş uçurumdan her an düşecek gibi duran arabanın içinde adeta ecel terleri dökmeye başlamışlardı. Sezon finalinin bu heyecanlı sahne ile bitmesi sonra merak iyice arttı.

Ömer ve Zehranın Uçurumdan Nasıl Kurtulacağı Belli Oldu (Yeni Sezonda): Ömer ve Zehrayı kurtarmak için gelen ilk yardım ekipleri helikopter ile arabanın üzerine gelir, ip ile aşağı sarkan ilk yardım ekibi Ömer ve Zehrayı helikoptere çeker ve kurtarır. Bu sırada helikopterin rüzgarı aracı iyice sarsar ve araba uçurumdan aşağı düşer. Senaryo tamamen hayal ürünüdür.

Sizde olası kurtarma senaryonuzu aşağı yazabilirsiniz. Sizce Ömer ve Zehra NAsıl kurtulacak? Bu heyecanlı sahneler nasıl bitecek sizce? Yorum ve görüşlerinizi bekliyorum..

https://www.youtube.com/watch?v=XmV6L8dyCl4

YORUMLAR

  1. YA BENCE MERT YADA ALEV KURTARACAK.BE BOYLE DUSUNUYORUM

  2. Nihayet kurtarılacaqlar sonunda hilminin pilanı suya duser

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.