Ömre Bedel (Kore Dizisi) Oyuncuları Kimler, Ne Zaman Başlıyor?

Ömre Bedel (Kore Dizisi) Oyuncuları Kimler, Ne Zaman Başlıyor?  Ömre Bedel dizisi yakında Kanal7 ekranlarında yayına başlayacak. Ömre Bedel dizisi oyuncuları kimler? Ömre Bedel dizisi ne zaman başlıyor? Ömre Bedel dizisi ile ilgili bilgileri sizlerle konumuzda paylaşacağız.

Ömre Bedel dizisi Kore yapımı. Kanal 7 Hint dizilerinden sonra bir de Kore dizilerine el attı. Kore dizileri ile de reytinglerde başarılı olmayı hedefliyor. Reytinglerde başarısına başarı katacak olan Kore dizileri için yeni dizilerle anlaştı Kanal 7. Daha önce yayınlanan Kore dizilerinin ilgi görmesinin ardından yeni kore dizileri ile anlaşma sağlandı.

Ömre Bedel dizisi Kanal7’nin iddaalı projeleri arasında bulunuyor. Ömre Bedel dizisinin orjinal adı Queen For Seven Days. Türkçeye çevrilmiş hali 7 günde Kraliçe. Ancak Türkiye de Ömre Bedel adıyla yayınlanıyor. Ömre Bedel dizisi  20 bölüm olarak yayınlanmış bir dizi. 1 saatlilk bölümlerle yayınlanacak olan Ömre Bedel dizisi dram ve romantik tarzda yayınlanıyor.

Ömre Bedel dizisinin yönetmeni Lee Jung-Sub. 2017 yılında Güney Kore’de Ömre Bedel dizisinin senaristi Choi Jin-Young. Ömre Bedel dizisinin oyuncuları; Park Ming Young, Yeon-Woo Jin, Lee Dong-Gun, Changsung, Do Ji-Won. Ömre Bedel Dizisinin Konusu; Ömre Bedel dizisinde 7 gün kraliçe koltuğunda kalan Kraliçe Dangyeong ile Kral Joongjong arasındaki aşk hikayesi konu ediliyor. Kraliçe Dangyeong ile Kral Joongjong aşkı romantik ve dramatik şekilde  anlatılıyor.

Ömre Bedel dizisi oyuncuları;

Ömre Bedel dizisi Kraliçe Dangyeong Kimdir ? (Park Min Young)

Ömre Bedel dizisi Kraliçe Dangyeong rolündeki Park Min Young 4 Mart 1986 doğumlu. Güney Kore Seul şehrinde doğan oyuncu Güney Korelidir ve aynı zamanda modellik yapmaktadır. Dongguk Üniversitesi – Tiyatro ve Sinema Bölümü mezunudur. Sungkyunkwan Scandal,   What’s Wrong with Secretary, Healer, City Hunter dizilerinde rol aldı. Ömre Bedel dizisi Kraliçe Dangyeong kimdir? Shin Chae-Kyung’ın tek bir hayali vardır. O da sevdiği adamla evlenip mutlu bir yuva kurmak. Ancak hayatı birden bire değişir. Bazı olayların sonunda Kral Joongjong ile evlenir ve Kraliçe Dangyeong adını alır.

Ömre Bedel Dizisi Prens Lee Yeok Kimdir? (Yeon Woo-Jin)

Ömre Bedel dizisinde Prens Lee Yeok rolünü canlandıracak olan oyuncu Yeon Woo-Jin’dir. Yeon Woo-Jin 1984 Güney Kore doğumludur. Sejong Üniversitesi – İnşaat ve Çevre Mühendisliği Bölümü’nde eğitim almıştır. Yeon Woo-Jin bir çok dizi filmde rol aldı. 2012 yılında rol aldığı dizi filmler sayesinde en iyi drama erkek oyuncu ödülü aldı. Ömre Bedel dizisi Prens Lee karakteri;  Prens Lee Yeok kraliyete mensuptur. Ancak ondan kraliyet işlerine karışması istenmez. Prens Lee , Shin Chae-Kyung ile evlenir ve kraliyet koltuğuna geçer. Kral olunca adı Kral Joongjong olur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ömre Bedel (Kore Dizisi) Oyuncuları Kimler, Ne Zaman Başlıyor? (2 Yorum)

  1. 2 ay tek dizi fated to love you] secret garden .go ho s starry. blood.love 911.
    2 ay daha sürecek tarihi dizi the ruler master of mask]

  2. ah kanal 7.. 14 45 i iyi seçim dizi seçimi izleyiciy e aittir . fated to love you… love rain . healer. the k2. tornaldo gril 2 . the legend of the blue sea.. hafta içi 5 gün verin hafta sonu sinemasını

Eklenme Tarihi: 8 Kasım 2018