Ömür Sokakta Sunucusu Kimdir ? Hangi Kanalda Saat Kaçta Yayınlanıyor

Ömür Sokakta sunucusu kimdir programı sunan Ömür Özdemir kim? Hangi gün hangi kanalda saat kaçta yayınlanıyor ? Bu haftanın konuğu kim talk show formatında Türkiye’nin ilk tv programında çok ünlü isimlere yer verilecek.

Ömür Sokakta Sunucusu Kimdir ? Hangi Kanalda Saat Kaçta Yayınlanıyor

Ömür Sokakta Sunucusu Kimdir ?

Bundan öncesinde sayısız talkshow programına tanıklık ettik ancak sokakta yapılarak tv kanalında yayınlananına ilk defa şahit oluyoruz. Ömür Özdemir’in sunumu ile zaman zaman komedi zaman zaman ise güncel konular üzerine ünlüler ile sokakta muhabbet edip vatandaşlar ile yorumlarda bulunacağız.

Ömür Sokakta Sunucusu Kimdir ?

Ömür Özdemir Kimdir ?

Öğretmen ailenin 1976 doğumlu oğludur. İstanbul Şile’de dünyaya gözlerini açmıştır. Küçük yaşından beri oyunculuğa yoğun ilgisi olduğunu fark eden öğretmenleri onu tiyatro koluna aldı. Müzik alanında da kendisini geliştirmek isteyen başarılı sunucu her zaman ailesinin konservatuvar sınavına girişini engellediğini dile getirmekten kaçınmıyor. 12 yıl ilaç firmasında satış yaptı. Bu sırada twitter hesabından paylaşımlara başladığında bir anda çığ gibi büyüyen takipçi sayısını fark etti. Milyonların üzerinde takipçisi olan Ömür Bey artık Ömür Sokakta programının sunucusu olacak.

Ömür Özdemir Kimdir ?

Ömür Sokakta Nerede Çekiliyor

Program her zaman farklı bir bölgede çekiliyor. Net ve sabit adresi olmadığı için bu sorunuza üzgünü yanıt veremeyeceğiz. Taksim meydanından Bakırköy meydanına. Eminönü’nden Florya sahiline kadar her yerde her an görebilirsiniz. Ömür’ün ne zaman nereden çıkacağı hiç belli değil.

Ömür Sokakta Nerede Çekiliyor 

Ömür Sokakta Konuğu Kimdir ?

Önemli konuklar ile sokakta talkshow devam edecek. Programın konukları arasında Ahmet Mümtaz Taylan, Gani Müjde, Gökhan Türkmen, Celil Nalçakan, İbrahim Büyükak, Doğu Demirkol gibi önemli isimler yer alacak. Daha birçok sürpriz ismin katılacağı programda renkli anlar ön plana çıkacak

Ömür Sokakta Konuğu Kimdir ?

Ömür Sokakta Hangi Kanalda Saat Kaçta Yayınlanıyor ?

Ömür Sokakta Haber Global ekranlarında hafta içi her gün yayınlanacak. Twitter yayıncısı Ömür Bey son zamanların en iddialı Talk Show programı ile ekranlara geri dönüyor. Efsanenin bölümlerini kaçırmadan takip edeceğiz ve sizlere en doğru bilgileri anlık ulaştıracağız.

Ömür Sokakta Hangi Kanalda Saat Kaçta Yayınlanıyor ?

Ömür Sokakta sunucusu kimdir konukları kim hangi gün saat kaçta yayınlanıyor ? Program nerede çekiliyor sunucusu Ömür Özdemir kimdir ? Sizce beklentiyi karşılayan bir program mı oldu sizin görüş ve önerileriniz nedir ?

Ömür Sokakta sunucusu kimdir konukları kim hangi gün saat kaçta yayınlanıyor

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.