Onur Baytan Kimdir? Meleklerin Aşkı Bezirgan Mehtapın Sevgilisi

Meleklerin aşkı bir süre sonra bitecek erken final yapacak olsa da oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Bu da dizinin belki başka kanalda devam edebileceğini gösteriyor. Show Tv’de izlenme rekorları kıran Perşembe akşamlarının komik ve romantik komedi dizisi Meleklerin Aşkı’na bu hafta Bezirgan isimli yeni bir oyuncu dahil oldu.

Oldukça güzel geçen ve dizi ekibinin çekimler sırasında oldukça eğlendiği gözlemlenen dizide Melek’in kankası Mehtap’ın Türkmenistan’lı sevgilisi Bezirgan isminde yeni bir oyuncu diziye konuk oldu. Yeni bölümde diziye giren Bezirgan oldukça dikkat çekti. Mehtapın sevgilsi rolü ile diziye giren Bezirgan kimdir merak konusu oldu.

Meleklerin Aşkı dizisinde Onur Baytan‘ın hayat verdiği yeni bir karakter olan Bezirgan’ı yayınlanan son fragmanda memleketten Yani Türkmenistan’dan Kımız getirdiğini görüyoruz. Başarılı oyuncu aynı zamanda Show Tv’nin cumartesi akşamları yayınlanan bir diğer komedi dizisi olan Yeni gelinde Çoban Ferhat karakterine hayat veriyor.

Meleklerin Aşkı Bezirgan rolü kimdir

Meleklerin Aşkı Bezirgan rolündeki Onur Baytan Kimdir?

Başarılı oyuncu oyuncu ve ses sanatçısı olan Onur Baytan 7 Ekim 1997 tarihinde Tekirdağ’da doğmuştur. 2015 yılında O Ses Türkiye yarışmasına katılıp Ebru Gündeş’in takımında Çeyrek finale kadar gelmeyi başararak oldukça ünlenen ve merak edilen Onur Baytan‘ın tv dizilerinde de oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz..

İlk televizyon deneyimini ise Show Tv dizisi Yeni Gelin’de oynamış olduğu Ferhat karakteri ile ekrana çıkmıştır. Bezirgan karakterine hayat vereceği Meleklerin Aşkı dizisinde bakalım nasıl bir performans gösterecek izleyip göreceğiz.

Meleklerin Aşkı Bezirgan kimdir Mehtapın Sevgilisi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Ağustos 2018