Organizasyon Bizim İşimiz Oyuncuları Ahmet Kural Murat Cemcir Yeni Dizi Bilgileri

Organizasyon Bizim İşimiz Ahmet Kural Murat Cemcir Yeni Dizisi Bilgileri Oyuncuları… Ahmet Kural ve Murat Cemcir uzun süredir yeni bir dizi bekleniyordu. Kardeş payı dizisinden sonra televizyona ara veren iki oyuncu bu arada filmlerini çektiler. Başarılı oldular. Şimdi yeni dizi projesi zamanı.

En son Ailecek Şaşkınız filmini çeken Ahmet Kural Murat Cemcir yeni dizisi için hazırlıklara başladı. Yeni dizinin adı belli oldu. Uzun süredir Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in yeni dizisinin sadece yayınlanacağı kanal belliydi. Tv 8 de yayınlanacağı söyleniyordu. Şimdi gelen bilgilere göre kanalı da net değil.

Organizasyon Bizim İşimiz Oyuncu Kadrosu:

1-Ahmet Kural

Ahmet Kural Organizasyon Bizim İşimiz Oyuncu kadrosu

Ahmet Kural kimdir 10 Kasım 1982 yılında doğmuş dizi oyuncusudur. Babası emniyet müdürü olan Ahmet Kural lise yıllarında çeşitli Tiyatro oyunlarında görev aldı Konya’da Selçuk Üniversitesi radyo televizyon ve sinema bölümünü bitirdikten sonra Bilkent Üniversitesi’nde yüksek lisans yaptı. Daha sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde çeşitli oyuncu eğitimleri aldıktan sonra dizi ve Türk filmlerinde oyunculuk yapmaya başladı. rol kabiliyeti ile herkesin dikkatini çeken Ahmet Kural Murat Cemcir ile birlikte birçok dizide ve filmde başrol oyunculuğu yaptı. Televizyondaki ilk dizisi TRT’de yayınlanan Fikrimin İnce Gülü olmuştur.

2010 yılında ise Çalgı Çengi adlı sinema filmiyle herkesin tanıdığı bir oyuncu haline gelmiştir. Kardeş Payı ve İşler Güçler gibi dizilerde oldukça yüksek reytingler alan ve oyunculuklarıyla herkesin dikkatini çeken Ahmet Kural son olarak Burcu Kıratlı ile yaşadığı aşk ile gündeme gelmişti. Son sevgilisi şarkıcı Sıla oldu ancak Onunla da ilişkisi kısa sürmüştür. Ahmet Kural Yeni sezonda organizasyon bizim işimiz isimli dizide ekrana gelecek.

2-Murat Cemcir

Organizasyon Bizim İşimiz Oyuncu kadrosu

Murat Cemcir 30 Kasım 1976 yılında Tokat ilimizin Niksar ilçesinde doğmuştur. Aslen Gürcü asıllı olan oyuncu birçok dizi ve filmde Ahmet Kural ile birlikte oynamıştır. Çalgı Çengi İşler Güçler Düğün Dernek ve Kardeş Payı gibi dizi ve filmlerde oldukça popüler hale gelmiş herkesin tanıdığı bir oyuncu olmuştur. Mustafa Kemal Üniversitesi’nde Otomotiv bölümünden mezun olan Murat Cemcir Kardeş Payı dizisinde 35 bölümde Ahmet Kural’la birlikte başrolde oynamıştır. Murat Cemcir yeni sezonda organizasyon bizim işimiz isimli dizide başrolde oynayacak.

3-Şinasi Yurtsever

Şinasi Yurtsever Organizasyon Bizim İşimiz

Şinasi Yurtsever 1977 yılında Malatya’da doğmuştur. Dokuz Eylül Üniversitesi’nde Radyo ve oyunculuk bölümünde sahne sanatları okumuş ve mezun olmuştur. Şinasi Yurtsever Kardeş Payı filminde Hilmi karakteri ile herkesin tanıdığı bir oyuncu haline gelmiş. Oyuncu Hadi inşallah, Geniş Aile, Çalgı Çengi ikimiz ve dört köşe gibi filmlerde başarıyla rol almıştır. 2015 yılında Ferihan Kaya ile nişanlanmış olan Şinasi Yurtsever aslen Erzincan’lıdır.

4-Sadi Celil Cengiz

Sadi Celil Cengiz Organizasyon Bizim İşimiz

Sadi Celil Cengiz 1 şubat 1983 tarihinde Samsun’un Çarşamba ilçesinde doğmuştur babası Çarşamba sporun eski teknik direktörü olan Cemil Cengizdir. Çerkez asıllı olan Sadi Celil Cengiz Ordu fen lisesinde iki sene okuduktan sonra çarşamba ilçesinde eğitimine devam etmiştir. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi bitirdikten sonra radyo ve televizyon bölümünde yüksek lisans yapmıştır.

Eğitim hayatından sonra evlenen Sadi Celil Cengiz öğretmen olan Hilal Cengiz ile evlenmiştir..2012 yılında İşler Güçler dizisindeki başarılı rolü ile dikkat çeken Sadi Celil Cengiz 2015 de Nadide Hayat sinema filminde 2017’de Poyraz Karayel dizisinde 2018 yılında kalbimin sultanı dizisinde ve Eyvah Karım sinema filminde rol almıştır. İşler Güçler dizisindeki Sadi rolü oldukça belirgindir. Ancak onu herkesin tanıdığı bir kişi yapan Kardeş Payı dizisindeki Feyyaz rolü dür. Sadi Celil Cengiz yeni sezonda organizasyon bizim işimiz adlı dizide yardımcı rollerden birinde oynayacak.

5-Ayhan Taş

Ayhan Taş Organizasyon Bizim İşimiz

Ayhan Taş 25 Haziran 1971 tarihinde Adana ilimizde doğmuştur. 1998 yılında Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi tiyatro bölümüne başlamış ve daha sonra Mahşeri Cümbüş isimli tiyatro grubunu kurarak kendisini oyunculuğa vermiştir. Daha sonra Ankara’dan İstanbul’a taşınan Ayhan Taş 2007 yılında FOX TV’de yayınlanan Mahşeri Cümbüş tiyatro ekibinde oynamıştır. 2012 yılında işler güçler’de antrenman koçu Münir karakteriyle 2015’te Düğün Dernek’te Leyla’nın babası rolüyle 2015’te Kardeş Payı dizisinde Sezai rolüyle 2016 yılında Çalgı Çengi İkimizde rol alarak oyunculuk konusundaki ustalığını ispatlamıştır.

6-Burak Satıbol

Burak Satıbol Organizasyon Bizim İşimiz

Burak satıbol 25 Mayıs 1979 tarihinde Bursa ilimizde doğmuştur eğitim hayatını Bursa’da tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi’nde tiyatro bölümü okumuş 1993 yılında çeşitli tiyatrolarda görev almaya başlamıştır. 2004 yılında ise televizyon dizilerinde ve sinema filmlerinde roller almaya başladıktan sonra birçok dizide filmde Yer almıştır. Düğün Dernek, İşler Güçler, Mahşeri Cümbüş ve Fabrika Kızı gibi dizilerde oldukça belirgin karakterlerde oynamıştır.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in yeni dizisinin adı kesinleşti. Ve yine muhtemelen Tv8 de yayınlanacaktır. Organizasyon Bizim İşimiz yeni dizilerin adı oldu. Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in hazırladığı yeni projenin adı kesinleşti. Sıra oyuncu kadrosunda.. Diğer dizilerde olduğu gibi Selçuk Aydemir imzalı yayınlanacak olan Organizasyon Bizim İşimiz dizisi çok başarılı olacağını tahmin ediyoruz.

Komedi alanında başarılı olan Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisinin dizisi merakla bekleniyor. Organizasyon Bizim İşimiz dizisi oyuncuları bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Organizasyon Bizim İşimiz dizisi konusu oyuncuları henüz belli değil. Ancak yakın zamanda netleşmeye başlayacaktır. Sizce Ahmet Kural ve Murat Cemcir eski dizilerdeki ekibi toplarlar mı bu dizide?

Ahmet Kural ve Murat Cemcir bu zamana kadar bir çok projede birlikte yer aldı. Bu yüzden de ikisinin olduğu proje eminiz ki çok iyi bir komedi olacak. Umarız reytinglerde de başarılı olur da severek izleriz. Yorumlarınız nelerdir? Aşağı yazınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 8 Eylül 2018