Osmanlı Yükseliyor (Netflix) Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Ne Zaman?

Çok yakında netflix platformunda Osmanlı yükseliyor adlı yeni bir dizi başlayacak. Osmanlı yükseliyor isimli yeni dizinin kadrosunda kimler var hangi oyuncular yer alıyor gibi meraklı soruları burada sizler için cevaplayacağız. Netflix Osmanlı Devleti’nin yükselişine dair neden böyle bir dizi yapıyor diye merak edenler olmuş olabilir. Ama öncelikle söyleyelim ki daha önce Muhteşem Yüzyıl dizisinde izlemiş olduğunuz gibi çok parlak bir Osmanlı Devleti’ni ve başarılarını izleyecek gibi görünmüyoruz çünkü netflix platformu daha önce birçok yapımında İslam karşıtı olduğunu birçok defa gösterdi. Dolayısıyla Osmanlı yükseliyor adlı diziden de çok az Var Bir beklentiniz yok.

Osmanlı Yükseliyor dizisi oyuncu kadrosuOsmanlı Yükseliyor (Netflix) Dizisi Oyuncuları kimler kadrosu belli mi?

Netflix platformunda yayınlanacak olan Osmanlı yükseliyor isimli yeni dizinin ne zaman başlayacağı oyuncu kadrosunda kimler yer alacağını sizlere bu sayfadan duyurmaya çalışacağız. Öncelikle Osmanlı yükseliyor dizisi için ilk düşünülen oyunculardan birisi Meryem Uzerli oldu. Osmanlı yükseliyor dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Meryem Uzerli yurt dışı tatilini yarıda bırakarak Türkiye’ye geri döndü. Netflix in yeni dizisi Osmanlı yükseliyor da oynayacak olan Meryem Uzerli İstanbul’da yeni bir ev kiralayarak bakıcısı ile birlikte bu yeni evde yaşamaya başladı bile.

Osmanlı yükseliyor adlı yeni dizide Meryem Uzerli’nin oynayacak olma sebebi daha önce Hürrem Sultan karakterini Muhteşem Yüzyıl dizisinde başarıyla canlandırmış olmasıdır. Oldukça başarılı bir şekilde rol oynayan Meryem Uzerli Muhteşem Yüzyıl dizisi ile uzun süre ekranda kalmış ve izleyenlerin oldukça beğenisini kazanmıştı. Bu yüzden 2019 yılında çekimlerine başlanacak olan ve netflix platformunda yayınlanması beklenen Osmanlı yükseliyor dizisinde başrol olarak Meryem Uzerli oynayacak.Ottoman Rising (Osmanlı Yükseliyor) dizisi

Meryem Uzerli’nin başroldeki partneri kim olacak şimdilik bilinmese de ilerleyen günlerde Osmanlı yükseliyor dizisinin tüm oyuncu kadrosunun açıklanması bekleniyor. Bildiğiniz üzere netflix Platformu ilk önce Hakan Muhafız isimli İlk Türk yapımında Çağatay Ulusoy’a rol vermiş ve Çağatay Ulusoy netflix de ilk Türk dizisini çekmeye başlayan başrol oyuncusu olmuştu. Daha sonra Beren Saat ile yola devam eden netflix resmi sayfasından Beren saati duyurmuş ve çok yakında yeni bir diziyle ekrana döneceğini Türkiye üyelerine duyurmuştu.

Netflixin 3. Türk dizisi ise Osmanlı yükseliyor adlı yeni bir dizi oldu. Osmanlı yükseliyor dizisinin oyuncu kadrosu tüm detaylarıyla burada sizlere duyuracağız. Şimdilik belli olan tek oyuncusu olan Meryem Uzerli‘nin kiminle baş rolü paylaşacağı ileriki günlerde bu sayfadan sizlere duyuracağız. Osmanlı yükseliyor dizisinde baş rolde oynayan Meryem Uzerli kimdir işte kısaca bilgileri:

Meryem Uzerli Kimdir, Osmanlı Yükseliyor dizisinden Önce Hangi Dizilerde Rol Aldı?

Meryem Uzerli 12 Ağustos 1983 tarihinde Almanya’da doğmuştur. Babası Türk olan ve annesi Alman olan Meryem Uzerli uzun yıllar Hamburg da oturmuş ve burada aldığı oyunculuk dersleri onu oyunculuk ve tiyatro eğitimde yönetmiştir. Almanya’da birçok dizide ve filmde rol alan Meryem Uzerli Almancanın yanı sıra İngilizceyi de oldukça etkili bir şekilde konuşmak da Türkçe’yi de Türkiye’deki eğitimleri ve oyunculuk kariyeri sırasında oldukça geliştirmiştir.Ottoman Rising (Osmanlı Yükseliyor) dizisi meryem uzerli

Başarılı bir oyuncu olan Meryem Uzerli 2011 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan rolüyle Türkiye’de en önemli rolünü oynamış ve büyük bir kitle tarafından beğeni toplamıştır. Daha sonra tükenmişlik sendromu yaşayan ve rahatsızlanan Meryem Uzerli Almanya’da bir süre tedavi olmuştur. Osmanlı yükseliyor isimli netflix projesinden davet alan Meryem Uzerli bu dizide oynamak üzere yeniden ülkemize gelerek İstanbul’a yerleşmiştir. Meryem Uzerli’ye Osmanlı yükseliyor dizisinde başarılar diliyoruz. Osmanlı yükseliyor isimli dizide Meryem Uzerli hangi rolde hangi karakterde olacak ilerleyen günlerde belli olunca buraya yazacağız. Fatih Sultan Mehmet odaklı altı bölümlük mini dizi Ottoman Rising (Osmanlı Yükseliyor) için Netflix çalışmalara başladı.

Ottoman Rising (Osmanlı Yükseliyor) dizisi Fatih Sultan Mehmet yıllarını anlatacak ve çok yakında Netflix de Türk izleyicisine sunulacak..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Osmanlı Yükseliyor (Netflix) Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Ne Zaman? (1 Yorum)

  1. ☀️Osmanlı Yükseliyor☀️Muhteşem Yüzyil☀️Dizisi Tariki Kecmişin Kehramanların Hekayeleri Dizilerde Yer Alması Cok Gözel❤️Hürem❤️Obrazı Cok Gözel❤️Meryem❤️Hanımın Gözeliki Baçadığı Dizilerde Tamamlanır Osmanlı Yükselir Dizisi Kecmişin Geleçekin Hekayelerin Tamamlayır Osmanlı Türkler Kecmişdede İndiki Dövüründede Veten❤️Ücün Kehramanlar Yetişdirip Dizi Kolektivine Uğurlar Arzu Ediriz❤️Osmanlı Yükseliyor❤️Osmanlı Türklerin Bayrağı Her Zaman Yüksekde Dalğalanır Bu❤️Bayrağın❤️Altında Saysız Hesabsız Kehramanlar Kecip❤️Veteni❤️Koruyup Bayrağı Yükseye Kaldıran❤️Şehidlerimizdi❤️Kırmızı Reng Şehidlerin Boşa Akmayan Kanın Singesidi Ay Ylduz İslamın Sinvolu Olan Hilali Simgelerdi❤️Osmalı Halkı❤️Her Zaman Yükselsin

Eklenme Tarihi: 20 Ocak 2019