Öykü Karayel ve Gökhan Alkan 2018-2019 da Hangi Dizide Birlikte mi Rol Alacaklar?

Kalp Atışı dizisi ile büyük bir beğeni kazanan dizinin başrol oyucuları Öykü Karayel ve Gökhan Alkan çok sevilip tutuldular. Öyle bir sevgi seli oluştu ki böylesine bir dizinin final yapışı bile bizi şaşırttı doğrusu. Öykü Karayel ve Gökhan Alkan birbirine çok yakıştırıldığı daha doğrusu başroller arasındaki o elektrik iyi tesis edildiği için dizi çok tutuldu.

28 bölüm süren Kalp Atışı dizisi bir döneme damga vurdu diyebiliriz. Dizileri dizi yapan oyuncuların sergiledikleri sıradışı oyunculuk ve inandırıcılık kabiliyetidir. Öykü Karayel ve Gökhan Alkan bunu çok iyi başardıkları için Kalp Atışı yayınlanmaya başladığı dönemde en sevilen beğenilen ve fan sayfaları oluşturulan dizi haline geldi.

Baş roller böylesine sevilince dizi de ummadığı bir reyting alarak yaz sezonunda diğer tüm dizi ve programları geride bıraktı show tv de.. Aldığı reytingler ile uzak doğudan transfer edilen orjinal dizi metninin de dışında daha izlenesi bir dizi haline geldi. İşlediği konular ve doktor hastane ortamları ile bir çok genci doktor olmaya yönlendirdi diyebiliriz.

Ama her güzel giden şeyin bir sonu var elbette hayatta. Öykü Karayel ve Gökhan Alkan‘ın baş rollerini oynadığı dizi 15. bölümden sonra reytinglerde düşmeye başladı, önce gününü değiştiren show tv son olarak diziyi 28 Ocak 2018 de 28. bölümü ile final bölümü ile izleyenlerine veda etti. Geriye güzel hatıralar ve resimler videolar kaldı diziden. Ancak başarılı oyuncuların serüvenleri diğer yapımcıların gözünden kaçmadı.

Öykü Karayel ve Gökhan Alkan Kalp Atışı dizisinden sonra yine birlikte bir projede görev alacaklarını öğrendik. Henüz kesinleşmese de ikilinin fan sayfalarındaki yoğun ilgi ve sevgi bu iki oyuncunun yeni bir dizide de başarılı olacağını ve Kalp Atışından sonra rol alacakları yeni dizide de sevilip tutulacaklarını ortaya koymaktadır.

Öykü Karayel ve Gökhan Alkan yeni dizileri kesinleşince sizlere ayrıca yazacağız ancak görünen o ki birbiri ile çok uyumlu olan bu iki oyuncumuzun boş durmayacağı ve yeni bir dizi projesi ile çok yakında karşımıza çıkacaklarını görüyoruz. 2018-2019 sezonunda nasıl bir dizi ile nasıl bir konu ile ekrana gelir Öykü Karayel ve Gökhan Alkan şimdilik bir açıklama yok ama bu oyuncuların potansiyellerini bilen yapımcılar boş durdurmaz oyuncularımızı.

Öykü Karayel ve Gökhan Alkan hayranlarına şimdiden müjdelemek isteriz yeni dizilerinin hayırlı uğurlu olması temennisi ile başarılar diler bizlere yaşattıkları güzel bir dizi izlettikleri için teşekkür ederiz. Ali Asaf ve Eylül Kalp Atışından sonra hangi dizide rol alacak umarım seyircinin seveceği ve uzun sürecek yeni bir dizi olur.. Yeni sezonda yeni bir dizi ile Öykü Karayel ve Gökhan Alkanı birlikte görmek üzere hoşçakalın.

Lütfen sizlerde Kalp Atışı dizisinden sonra yeni bir dizide Öykü Karayel ve Gökhan Alkanı görmek nasıl olur izler misiniz? Ali Asaf ve Eylül Karakterlerini yeni dizide görme dileklerimiz gerçek olur inşallah. Böyle bir proje dizi olsa kesinlikle izlerim diyenler lütfen aşağı yorum ve görüşlerinizle birlikte duygularınızı yazın. Şimdiden teşekkür ederiz. Yorumlarınızı bekliyoruz..

YORUMLAR

 1. Tekrar devam etmesini istiyoruz.

 2. Ya izlerim ne demek izlemekten hal birakmam

 3. Başlasın ya lütfen

 4. bence 28 bölümde devam etsinler

 5. Harika bir dizi yeniden baslamasini istiyoruz …

 6. Kesinlikle izleirmm ❤❤❤

 7. İnşallah olur ya çok seviyorum ben bu ikiliyi canlarım aleyim benim♥♥♥

 8. Kesinlikle birlikte tekrar bir dizi çekmeliler

 9. Kesin ama kesin izlerim

 10. Öykü gökan mükəmməl bi çift lütfən yeni dizi gəlsin

 11. Tabiki izlerizz çok seviyoruzz onları çok yakışıyolarr mutlaka yeni bir proje gelmeli lütfən

 12. Kesinlikle izliycem

  1. Katılıyorum bende izlerim 1 bölümü bile laçırmam

 13. kaıp atışı kadar güzeı bir dizi görmedim ben öykü karayeı ve gökan aıkana teşekü edeiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.