Özcan Deniz ile Feyza Aktan Ayrılmadı mı? Neden Hala Aynı Evde Yaşıyorlar ?

47 Yaşındaki yakışıklı türkücü Özcan Deniz kendisinden 20 yaş küçük güzel kadın Feyza Aktan ile evlenmişti. Evlikleri uzun sürmedi ve ayrılık kararı çabuk geldi. Ancak akıllarda kalan o soru işareti. Ayrılmalarına rağmen neden halen Zekeriyaköy’deki evde Özcan Deniz ve Feyza Aktan beraber yaşıyor ? Özellikle Özcan Deniz tarafından gelen çok fazla mesaj alıyoruz.

Özcan Deniz ile Feyza Aktan Ayrılmadı mı? Neden Hala Aynı Evde Yaşıyorlar ?

Özcan Deniz Feyza Aktan ile Tekrar mı Birlikte Oldu ?

Ünlü türkücü Özcan Deniz sevgilisi Feyza Aktan ile 26 haziran günü tek çelsede boşandılar. Savcılıktan çıkan ikilinin aynı araba ile geriye dönmeleri akıllarda soru işareti bırakırken yaptığımız araştırmalar bizi daha çok şaşırttı. Özcan Deniz ile Feyza Aktan hala Zekeriyaköy’deki aynı villada yaşamaya devam ediyorlar. Peki o zaman neden boşandılar ? Tekrar beraber mi oldular ? Edindiğimiz bilgilere göre Özcan Deniz Zekeriyaköy civarında yakın bir ev arıyor. Evliliklerinden oğlu dünyaya gelen Özcan uzaklaşmak istemiyor. Oğlunun yakınında olup ona babalık etmek istiyor. Bu yüzden de Feyza duruma saygı gösteriyor şuan için sadece aynı evi paylaşıyorlar. İkilinin bundan sonraki hayatlarında nasıl bir birliktelik olur tekrar aynı evde yaşarlar mı bilinmiyor ancak Özcan Deniz oğlunun annesine her daim iyi davranacağını ve yardımcı olacağını söyledi.

Özcan Deniz Feyza Aktan ile Tekrar mı Birlikte Oldu ?

Özcan Deniz ile Feyza Aktan Barıştı mı?

Size ikili hakkında güzel bir haber vermeyi çok siterdik ancak şuan için öyle bir şey yok. Özcan Deniz bundan sonra Feyza Hanım’ı sadece oğlunun annesi ve bir dostu arkadaşı olarak görüyor. Her daim oğlu ile birlikte olmak için de görüşeceklerini ancak bu görüşme saygı çerçevesi içinde olacak diye altını çiziyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Özcan Deniz ile Feyza Aktan tekrar beraber olmalılar mı? Komple bu ilişki bitmeli mi ? Bize düşüncelerinizi yorumlar kısmından gönderiniz.

Özcan Deniz ile Feyza Aktan Barıştı mı?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 8 Temmuz 2019