Özge Gürel Yeni Dizisi Dolunay Bilgileri Oyuncuları Ne Zaman Başlayacak

Özge Gürel 2017 2018 Sezonu Yeni Dizisi Bilgileri Oyuncuları.. Özge Gürel genç ve başarılı bir oyuncu. Bu zamana kadar bir çok yapımda rol aldı. Güzel oyuncunun yeni sezondaki projesi de hayranları tarafından merak konusu oldu. Özge Gürel kimdir daha önce hangi projelerde yer aldı? Yeni projesi ne ? Sizleri bilgilendirmek adına bu konuyu açtık.

Özge Gürel Kimdir? 5 Şubat 1987 İstanbul doğumludur. Beykent Üniversitesinde Ticaret bölümü okurken yarıda bırakıp oyunculuk yapmak istediği için buna yöneldi. Oyunculuk üzerine eğitim aldı ve dizi teklifleri gelmeye başladı. 2010 yılında Kızım Nerede dizisinde rol aldı. Muhteşem Yüzyıl ve Huzur Sokağı dizilerinde de oynadı.

2013 yılında Medcezir dizisinde Ada karakterini canlandırdı ve Türkiye tarafından tanınan bir oyuncu oldu. Özge Güreli asıl meşhur eden dizi başrolünü Serkan Çayoğlu ile paylaştığı Kiraz Mevsimi dizisidir. Kiraz Mevsimi dizisinde Serkan Çayoğlu ile sevgili olduğu söylentileri de çıktı.

Özge Gürel’in son dizisi de 2016 yılında rol aldığı Yıldızlar Şahidim dizisi. Yıldızlar Şahidim dizisinde Berk Cankatla başrolleri paylaştı. Ancak dizi reytingleri çok başarılı olmayınca erkenden final kararı aldı. Geçen sezon biten dizinin ardından da Özge Gürel bir daha ekranlarda görülmedi.

Özge Gürel yeni sezonda Dolunay dizisinde rol alacak. Dolunay dizisinin yönetmeni Çağrı Bayrak. Dolunay dizisinin detayları henüz belli değil. Dolunay dizisi sete yaklaşık bir ay içerisinde çıkacak. Yeni sezonda yayınlanması beklenen dizinin diğer oyuncularını da sizlerle en yakın zaman paylaşacağız.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.