Özge Özpirinçci Yeni Sezon Yeni Dizisi Nedir, Hangi Kanalda?

Özge Özpirinçci Yeni Sezon Yeni Dizisi Nedir, Hangi Kanalda?.. Özge Özpirinçci genç ve güzel oyuncu oynadığı dizilerle kendisinin yıldızını parlatmayı her zaman başardı. Özge Özpirinçci kimdir? Bilgileri rol aldığı dizileri hepsini bir hatırlayalım.

Özge Özpirinçci 1 Nisan 1986 doğumlu. Sempatik ve güzelliği ile rolünü her zaman layıkıyla yerine getiren oyuncunun rol aldığı diziler; İlk dizileri Cesaretin Varmı Aşka ve Kavak Yelleri dir. Kavak yellerinde Ada karakterini canlandırdı ve sadece 5 bölüm rol aldı.

Show tv de yayınlanan Melekler Korusun dizisinde oynadı. 2010 yılında Veda filminde Fikriye karakterini canlandırdı. Anadolu Kartalları, Al Yazmalım, 2015 Aşk Yeniden dizisinde rol aldı. Ama son olarak 2017 yılında Fi dizisinde rol aldı. Fi dizisinde yaptığı cesur sahnelerle dikkat çekti.

Özge Özpirinçci Fi dizisinin tamamında rol almadı. Yani şuan bir yapımda oynamıyor. Ancak yeni sezonda bir dizi ya da filmde rol alacak mı? Özge Özpirinçci 2017 2018 sezonunda hangi dizi de rol alacak? Henüz netleşen bir bilgi yok. Özge Özpirinçci gelen senaryoları değerlendirse de henüz bir anlaşma imzalamadı.

Netleşen bilgileri sizlerle paylaşacağız. Peki siz bu güzel ve genç oyuncunun hangi dizide rol almasını istersiniz? Ya da yeni bir yapımda rol alacaksa kiminle oynasın istersiniz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.