(ÖZLEDİM) GÜLAY ALBASAN..

  • Küçücük bir kıvılcımdı belkide beklenen. Her yakınlaşmaya çalışıpta,  her defasında ertelenen. Dokunmak isterken sevdiceĝine, birden bire irkilerek uzaklaşan..Korku vardı yine içlerinde, ya uyanırlarsa gördükleri bu düşten.  Usulca sokulmak, sakince sarılmak, ve incitmeden sevmek vardı, kimseye aldırmadan.. Tutuvermek vardı ellerinden, narince, ince, ince..Doyulmak istiyordu sevda, sevdiĝini her gördüĝünde.

 Gözler, gülsede bazen, yürek aĝlıyordu içten içe..Sevgisiz susuz, sensiz geçen her geceye. Dönüverse yüzünü, bakıverse gözüne, hissediverse sevgisini taa en içinde. Dinmiyordu özlem, sadece seyir edince..Dünyayı durduruverse, saatlerin hepsini yok ediverse, hiç kimse hiç birşey  kendini göstermese..Sadece sevdiceĝi, sadece bir taneciĝi, sadece yare çaresi yanın oluverse. Otursa dizlerinin dibine, kaybolsa gözlerinin zeytininde. Sonra orada yeşerse Sevdaları yine..

Sımsıkıca, hiç bırakmayacakmışcasına sarılıverse beline. Yine çözülürdü ayak baĝları, yine süzülürdü narin bedeni heyecandan. Zor olurdu yaşanmışlıkları unutmak, ama imkansız deĝildi sevdiceĝini yarı yolda bırakmamak..Tutardı ellerinden, yüreĝinden, ve küçücükte olsa, sevgi ateşinden..Ve yine yürünürdü aynı yolda..Ve yine özlenilirdi, yürekteki sevda. Ve yine gülerdi gözler sevdan karşında durunca..YAŞANMIŞ ACILARA İNAT,  YAŞANACAK ANILAR VARDIR HERZAMAN..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

(ÖZLEDİM) GÜLAY ALBASAN.. (66 Yorum)

  1. anomin günaydın size cevap yadım okurmusunuz?ayrıntılı 360 tv saat23/45 yayınlanacak iyi günler….

  2. Merhaba
    15 ocakda Erkan meriçle Hazal subaşi laf çok programina katiliyor o hangi tv yayinlanicak?

Eklenme Tarihi: 10 Ocak 2018