Özlem Denizmen’le Kadınca Sunucusu Kimdir? Yeni sezon Konukları Tekrarları

Özlem Denizmen’le Kadınca Yeni sezonu ile star tv de ekrana gelmeye başlıyor yeniden. Geçtiğimiz sezon oldukça renkli görüntüleri ile izleyenlerini adeta mest eden Özlem Denizmen yeni sezonda da oldukça renkli olacak görünüyor. yeni sezon ilk bölümü ile 30 Eylül pazar günü saat 12.00 da star tv de ekrana gelecek olan Özlem Denizmen bakalım izleyenlerine neler hazırlamış yeni sezonda. Özlem Denizmen’le Kadınca Sunucusu Kimdir? Yeni sezon Konukları Tekrarları burada sizlere sunulacak sürekli..

Star tv de pazar günleri ekrana gelen ve Yapımcılığını Set Film’in Yaptığı, Kurgu ve Teknik Koordinatörlüğünü VSG’nin Üstlendiği Özlem Denizmen’le Kadınca tüm samimiyeti ve izleyenlerine hazırladığı güzel sürprizlerle geliyor. Özlem Denizmen’le Kadınca programının sunucusu olan Özlem Denizmen hakkında da kısa bilgiler ve hayat hikayesini paylaşacağız sizlerle bu konumuzda.. Özlem Denizmen’le Kadınca Star Ekranlarında…

Özlem Denizmen'le Kadınca videosu 30 eylül pazar

Özlem Denizmen Kadınca programında aslında tüm olaylara ve olgulara kadın gözü ile bakıyor. Özlem Denizmen izleyenlerine tüm samimiyeti ile, ‘kadınca’ bakış açısı, farklı yönleri ve konusunda uzman konuklarıyla ele alarak ekran başında kendini izleyenlerin iyi hissdecekleri güzel bir program sunuyor.

Star TV’de her pazar günü zevkle izlenen Özlem Denizmen’le Kadınca programında Özlem Denizmen her bölümde kılıktan kılığa giriyor. Hani derler ya çocukla çocuk oluyor yaşlıyla yaşlı diye. İşte o hesap pazarcı ile satış yapan balıkçı ile balık ekmek satmaya başlayan, tamirci ile tamire girişen, manav ile sebze meyve tartan bir tapusı var Özlem Denizmen’in. Böyle olduğu için halkın içinden bir görünümü var, herkesle iç içe bir insan..

Özlem Denizmen'le Kadınca sunucusu kimdir

Özlem Denizmen’le Kadınca da bir taraftan konuklarıyla sohbet ederken onların mesleklerini yansıtan giysilere bürünüyor ve adeta onların yaşamını yaşamaya çalışıyor.. Özlem Denizmen, balıkçıyla balıkçı, astronotla astronot, tamirciyle tamirci, yogacıyla yogacı, dalgıçla dalgıç, şoförle şoför oluyor. İşte onu farklı yapan da zaten bu..

Özlem Denizmen’le Kadınca her pazar öğle saatlerinde star tv de ekrana gelmey devam ediyor. Yeni Sezonu ile 30 Eylül pazar günü saat 12.00 da star tv de olacak olan Özlem Denizmen hakkında kısa bilgiler de verelim sizlere:

Özlem Denizmen’le Kadınca Sunucusu Kimdir?

Özlem Denizmen kimdir: 26 Ağustos 1970 tarihinde İstanbul’da doğan başarılı sunucu aslen Rize’lidir. Özlem Denizmen 1992-1994 yılları arasında Amerika’da “Endüstriyel Yönetim” eğitimi aldıktan sonra “İleri Seviye Yönetim” eğitimi ardından da Harvard Kennedy School’da “Liderlik” eğitimi almıştır.

Ülkemize döndükten sonra evlenen ve iki çocuk annesi olan Özlem Denizmen, 2010 yılından itibaren A Haber TV kanalında “Özlem Denizmen ile Para Durumunu sunmuştur. Yeni sezonda Star TV’de pazar günleri yayınlanan “Kadınca” programının sunucusudur.

Özlem Denizmen'le Kadınca programı tekrarı izle

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.