Özlem Yılmaz 2018-2019 Yeni Dizisi Nedir Hangi Kanalda Kiminle Başrolde?

Sevilen oyunculardan biri olan Özlem Yılmaz yeni dizisi yeni sezonda sevenleri ile olacak. Merak edilip sorulan bir başrol oyuncusu olan sanatçımız için en çok Özlem Yılmaz 2017-2018 Yeni Dizisi Nedir Hangi Kanalda Kiminle Başrolde oynayacak? sorusu da çok yakında cevabını bulacak. Sevilen oyuncu hangi yapımla anlaştı?

Ay yapımın son dizisinde oldukça başarılı bir performans çıkaran Özlem Yılmaz Akıllara Unutulmaz dizisi ile kazınmıştı. Serhan Yavaş ile birlikte Unutulmaz dizisini unutulmayan bir dizi haline getirdikleri için çok sevilmiş ve tutulmuşlardı. Bu günlerde yeni dizisi başlayan Serhan Yavaş Seni Kimler Aldı dizisi ile yeniden ekrana dönüş yaptı.

En Son Kara Ekmek dizisindeki başarılı oyunculuğu ile göz dolduran Özlem Yılmazın yeni dizisi henüz sır gibi saklansa da Ay yapım tarafından Eylül ayında Atv için çekilip yayınlanacak olan bir dizide başrol oynayacağı iddia edildi. Yapımcı Özlem Yılmaz hakkında herhangi bir açıklama yapmazken oyuncunun dizisi ve başrol arkadaşı önümüzdeki haftalarda belli olunca buraya yazacağız ayrıca.

Özlem Yılmaz 2017-2018 Yeni Dizisi Nedir Hangi Kanalda Kiminle Başrolde? sorusuna özet olarak dizinin adı ve başrol oyuncuları şimdilik gizleniyor ama yakında açıklanacak diyoruz. Sizce Özlem Yılmaz kiminle başrolde oynamalı? Özlem Yılmazın oyunculuğunu beğeniyor musunuz? Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz..

Süreç Film’in ATV için hazırladığı yeni dizisi Yıllar Sonra iddialı geliyor. Esin Gök’ün senaryosunu, Feride Kaytan’ın yönetmenliğini üstleneceği, başrollerini Cansel Elçin ve Birce Akalay’ın sırtlayacağı diziye son olarak Kara Ekmek dizisinde rol alan Özlem Yılmaz da dahil oldu. Oyuncu dizide Birce Akalay’ın kardeşi rolüne hayat verecek.

Özlem Yılmaz 2018-2019 Yeni Dizisi Nedir Hangi Kanalda Kiminle Başrolde?


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Özlem Yılmaz 2018-2019 Yeni Dizisi Nedir Hangi Kanalda Kiminle Başrolde? (59 Yorum)

 1. unutulmaz dizisi çok güzeldi hala izliyorum bu gün bile hepsini tekrar izledim seyhan yavaş olsun çok yakışıyolar unutulmaz gibi bi dizi sevdiğim çıkmadı hiç bi asmalı konak vardı bide unutulmaz en sevdiklerim bunlar seyhan yavaş bir numara

 2. Evet çok beğeniyorum ve çok seviyorum onu inşallah yeni dizisini de Serhan yavaşla çekmesini istiyorum

 3. EN SEVDIGIM DIZI KARA EKMEMK VE EN SEVDIGIM OYUNCUDA OZLEM YILMAZ OZLEM YILMAZ O DIZIDE OLMASAYDIHIC BAKAmzdim ama ozlem yilmazi sevdigim icin o diziyi seyrediyordum

  • 2018 de bir dizide kesin olarak oynayacakmış, ileriki günlerde açıklanacak sanırım..

 4. Kara ekmek dizisi cok harikaydi.en sewdigim oyuncu ozlem yilmaz.umarim en kisa zamanda ekranlarda olur

 5. Umarım yine güçlü kadın’ı oynar çünkü Asiye rolü ons çok yakışmış’tı. En beğendiğim oyuncu Özlem Yılmaz!!!♡

 6. Umarım tekrar güçlü kadın’ı oynar çünkü Asiye rolü çok yakışmış’tı. En beğendiğim oyuncu Özlem Yılmaz!!!♡

 7. Özlem Yılmaz Ablamız Beğeniyoruz çok güzel kız polisiye dizisine Uyar bir Polisiye izlemiş oluruz gerçekten Harbiden Doğru söylüyorum Burak Özçivit Abimiz Tam Polis olur Gerçekten

 8. Burak Özçivit le olsun gerçekten kış dizisi olur Yeter ki final olmasın devam etsin Tutulsun bence polisiye Çünkü

 9. Özlem yılmaz güzel bir oyuncu,fakat hep kendisine mız mız roller veriliyor,aslında böyle çok aksiyonu olan bir polisiye dizide,fişek gibi bir komseri oynasa,bu mızmızlığı üstünden gidecekmiş gibi geliyor bana..

  • doğru söylüyorsun ikisi güzel oyuncular bir polisiye gelsin kış dizisi olur İnşallah hiç bitmesin devam etsin

 10. Özlem Yilmaz cok güzel ve başarili bir oyuncu.Bence Kenan Imirzalioglu ile başrol oynasinlar cok yakişirlar!

Eklenme Tarihi: 6 Mayıs 2017