Özlem Yılmaz 2018-2019 Yeni Dizisi Nedir Hangi Kanalda Kiminle Başrolde?

Sevilen oyunculardan biri olan Özlem Yılmaz yeni dizisi yeni sezonda sevenleri ile olacak. Merak edilip sorulan bir başrol oyuncusu olan sanatçımız için en çok Özlem Yılmaz 2017-2018 Yeni Dizisi Nedir Hangi Kanalda Kiminle Başrolde oynayacak? sorusu da çok yakında cevabını bulacak. Sevilen oyuncu hangi yapımla anlaştı?

Ay yapımın son dizisinde oldukça başarılı bir performans çıkaran Özlem Yılmaz Akıllara Unutulmaz dizisi ile kazınmıştı. Serhan Yavaş ile birlikte Unutulmaz dizisini unutulmayan bir dizi haline getirdikleri için çok sevilmiş ve tutulmuşlardı. Bu günlerde yeni dizisi başlayan Serhan Yavaş Seni Kimler Aldı dizisi ile yeniden ekrana dönüş yaptı.

En Son Kara Ekmek dizisindeki başarılı oyunculuğu ile göz dolduran Özlem Yılmazın yeni dizisi henüz sır gibi saklansa da Ay yapım tarafından Eylül ayında Atv için çekilip yayınlanacak olan bir dizide başrol oynayacağı iddia edildi. Yapımcı Özlem Yılmaz hakkında herhangi bir açıklama yapmazken oyuncunun dizisi ve başrol arkadaşı önümüzdeki haftalarda belli olunca buraya yazacağız ayrıca.

Özlem Yılmaz 2017-2018 Yeni Dizisi Nedir Hangi Kanalda Kiminle Başrolde? sorusuna özet olarak dizinin adı ve başrol oyuncuları şimdilik gizleniyor ama yakında açıklanacak diyoruz. Sizce Özlem Yılmaz kiminle başrolde oynamalı? Özlem Yılmazın oyunculuğunu beğeniyor musunuz? Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz..

Süreç Film’in ATV için hazırladığı yeni dizisi Yıllar Sonra iddialı geliyor. Esin Gök’ün senaryosunu, Feride Kaytan’ın yönetmenliğini üstleneceği, başrollerini Cansel Elçin ve Birce Akalay’ın sırtlayacağı diziye son olarak Kara Ekmek dizisinde rol alan Özlem Yılmaz da dahil oldu. Oyuncu dizide Birce Akalay’ın kardeşi rolüne hayat verecek.

Özlem Yılmaz 2018-2019 Yeni Dizisi Nedir Hangi Kanalda Kiminle Başrolde?

YORUMLAR

 1. Serhan yavasla oynasin cok yakisiyorlar

 2. Özlem yılmaz hayranıyım unutulmaz dizisinde baş rol oynadı çok beğendim

 3. cok begeniyorum en iyi oyuncu

 4. Özlem yılmaz Serhan yavaşla oynasın

 5. Ozlem yılmaz ve Serhan Yavası aynı dizide görmek istiyoruz

  1. Kesinlikle serhan yavaşla aynı dizide yer almalılar

 6. serhan yavasla oynasin ozlem Yilmaz cok yakisiyorlar

 7. Özlem Yılmaz Serhan yavaş çok yakışıyorlar

 8. Özlem yilmaz ve ibrahim celikkol

 9. Özlem yilmazin oyunculugu süper ibrahim celikkolla basrol süper olurdu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.