Pantene Altın Kelebek Yıldızı Parlayanlar Ödülünü Kim Aldı

Her Yıl düzenlenen Pantene Altın Kelebek Yıldızı Parlayanlar Ödülünü Kim Aldı ? Birbirinden güzel genç kızlarımızın yarıştığı programın gülen yüzleri belli oldu. Bu yıl ödül İlayda Alişan, Alina Boz ve Ebru Şahin‘e verildi. Tebrik ettiğimiz mankenlerimizi yakından tanıyalım.

Pantene Altın Kelebek Yıldızı Parlayanlar Ödülünü Kim Aldı

Pantene Altın Kelebek Yıldızı Parlayanlar Ebru Şahin Kimdir ?

Kendisini geçtiğimiz sezon Hercai dizisindeki Reyyan rolü ile tanıdık. 18 Mayıs 1994 doğumlu güzel oyuncu ilk medya dünyasına girişini Kan Parası adlı film ile yapmıştır. İstanbul Üniversitesitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nden mezun olduktan sonra içerisindeki oyunculuk potansiyeline daha çok engel olamamış ve oyunculuk eğitimine başlamıştır. Kan Parası filminden sonra Babam Filmi ve Savaşçı dizisinde rol alan güzel oyuncu geçtiğimiz sezonda reyting rekoru kıran Hercai dizisindeki Reyyan karakterini oynamıştır. Yaz ayında ise Pantane Altın Kelebek Yıldızı Parlayanlar yarışmasına aday olan Ebru Şahin yarışmayı kazananlar listesine adını yazdırmıştır.

Pantene Altın Kelebek Yıldızı Parlayanlar Ebru Şahin Kimdir ?

Ebru Şahin Fiziksel Özellikleri :

  • Boyu : 163 Cm
  • Kilosu : 54
  • Burcu : Boğa
  • Gözleri : Kahverengi

Pantene Altın Kelebek Yıldızı Parlayanlar Alina Boz Kimdir ?

14 Haziran 1988 doğumlu Alina Boz beyaz tenini Rusya’dan almıştır. Kendisini medya dünyasında Cesur Hemşire ve Canan dizileri ile tanıdık. TRT1’de yayınlanan Elimi Bırakma dizisinin Azra karakteri olarak uzun süre ekranlarda oynadı. Asıl parlama dönemini aslında Paramparça dizisindeki Hazal karakteri ile yapmıştır. Rus anne ve Bulgaristan kökenli babanın güzel kızıdır. 2019 yaz ayında aday gösterildiği Pantane Altın Kelebek Yıldızı Parlayanlar ödülü Alina Boz’a verildi.

Pantene Altın Kelebek Yıldızı Parlayanlar Alina Boz Kimdir ?

Pantene Altın Kelebek Yıldızı Parlayanlar İlayda Alişan Kimdir ?

Güzel oyuncu 1996 doğumludur. Henüz 15 yaşında iken ailesinin yönlendirmesi ile Bir Çocuk Sevdim dizisinde oyunculuk hayatına ilk adımını atmıştır.  Rüya, Bana Sevmeyi Anlat, Gönül Hırsızı, Benim Adım Gültepe ve Serçe Saray gibi dizilerde rol alırken kendisinin parlamadığı dizi geçtiğimiz sezon Çukur Akşın karakteri ile olmuştur. 2019-2020 yeni sezonda da projesi açıklanan İlayda Alişan Pantane Altın Kelebek Yıldızı Parlayanlar ödülüne laik görülmüştür.

Pantene Altın Kelebek Yıldızı Parlayanlar İlayda Alişan Kimdir ?

2019 Pantane Altın Kelebek Yıldızı Parlayanlar ödülünü alan İlayda Alişan, Alina Boz ve Ebru Şahin olmuştur. Güzel adaylarımıza hayatlarında başarılar diliyoruz.

 

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.