Patron Dizisi Ela Kimdir? Çukur’un Sena’sı Dilan Çiçek Deniz’in Yeni Projesi

Geçtiğimiz sezonda en çok reyting alan dizide başrol oyuncusunun sevgilisi olan Dilan Çiçek Deniz yani tanıdığımız Çukur’un Sena’sı yeni bir projeye imza attı. Gelecek sezon 2019-2020 dizileri arasında Patron dizisi Ela kimdir sorusuna yanıt olacak. Hiç bir yerde yayınlanmayan Patron Dizisindeki Ela’yı kim oynayacak size bilinmeyen ayrıntıları ile anlatalım.

Patron Dizisi Ela Kimdir? Çukur’un Sena’sı Dilan Çiçek Deniz’in Yeni Projesi

Patron Dizisindeki Ela Kimdir ?

Yeni sezonda yine kendi kanalı Show Tv’de yayınlanacak Patron dizisindeki oyuncu kadrosu belli olmaya başladı. Merak ile beklenen anlaşma bu gün nihayet imza atılarak resmileştirildi. Dilan Çiçek Deniz Çukur dizisinden ayrıldıktan sonra yeni projesi sorularına çok anlamlı yanıt vermişti. Tutmayacak bir dizide oynamanın hiçbir anlamı yok. Kendi oyunculuğumu bitirmek istemiyorum. Ben tüm varlığımı diziye vererek oynuyorsam dizi de bana bir şeyler katmalı Çukur gibi iddialı bir yapım olmalı demişti. Dediği sözü tutan Deniz yaz başından beri onlarca teklif aldı. Hepsinin senaryosunu ince okuyup sık eledi. Sonunda ise Patron dizi oyuncuları kadrosuna katılmaya karar verdi.

Patron Dizisindeki Ela Kimdir ?

2019-2020 yılında Çukur Dizisindeki Sena Patron dizisinde oynayacak. Dilan Çiçek Deniz’in yeni karakteri belli oldu. Ela karakterinin tam kendisini yansıttığını söyleyen Dilan gelecek ay çekimlerine başlanacak dizi için şimdiden heyecanlı görünüyor.

Çukur Dizisindeki Sena yani Dilan Deniz Çiçek 2019-2020 Yeni Sezonda Hangi Dizide Hangi Kanalda Oynayacak ?

Bizim Hikaye dizisinden Çukur dizisine transfer olan ve bir anda ün patlaması yaşayan Dilan Deniz’in yeni projesi belli oldu. Senaryosunu çok beğenen Dilan yeni sezonda karşımıza Show Tv ekranlarında Patron dizisi ile gelecek. Oyuncu kadrosunun artık belli olmaya başladığı dizide başka sürpriz isimler de yer alıyor. Ela Rolünü ise Çukur’un Sena’sı oynayacağı kesinleşti.

Çukur Dizisindeki Sena yani Dilan Deniz Çiçek 2019-2020 Yeni Sezonda Hangi Dizide Hangi Kanalda Oynayacak ?

Patron Dizisindeki Ela Hangi Dizide Oynuyordu ?

Kendisini 2014 yılında Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde Özcan Deniz ile set arkadaşı olduğu yıllarda tanıdık. 1995 doğumlu genç güzel 2015 yılında Küçük Tatlı Yalancılar’da Ebru karakterini oynamıştı. 2016-2017 yılları arasında yayınlanan Bodrum Masalı dizisinde Su karakteri ile hayatımıza emin adımlar ile girerek hafızlarda yer etmeye başlamıştı ki 2017 yılında imza attığı Çukur dizisi ile Türkiye çapında tanınan oyuncu olmayı başardı. Aras Bulut İynemli ile başarılı oyunculuk çıkartan Sena 2019 yılında Patron dizisinde oynamak için imzasını attı.

Patron Dizisindeki Ela Hangi Dizide Oynuyordu ?

Patron Ela Kimdir ?

1995 yılında Sivas güzeli dünyaya gelmiştir. Öğretmen ailenin kızıdır. Lise yıllarında tiyatro eğitimi almaya başlamıştır. Özellikle ailesinin büyük desteğini ve doğru yönlendirmelerini her zaman dinlemiştir. Tiyatro üzerine ilk ödülü liseler arasında düzenlenen yarışmada aldı. 17 yaşındayken aldığı oyunculuk ödülü onun en büyük adımı olmuştur. İhtisasını Turizm üzerine Ege Üniversitesi’nde yapmıştır. Lise yıllarından beri hayali Edebiyat bölümü idi. Defalarca sınavlara girerek istediği bölüm Edebiyat’a yatay geçiş yapmayı başardı.

Patron Ela Kimdir ?

Dilan Deniz Çiçek aynı zamanda edebiyat yazarıdır. Ailesinin desteği ile 15 yaşında ” Güneşi Annem Sanırdım ” kitabı onun ilk eseridir. Güzelliğini lise yıllarında fark etmiş sanatçı 2014 yılında Elidor Miss Turkey yarışmasına başvuru yapmıştır. Star Tv’de canlı yayınlanan güzellik yarışmasında ikinci olmuştur. 2015 yılında ülkemizi temsil etmek amaçlı Miami’ye gönderilerek Kainat Güzeli Yarışması’na katılsa da dereceye girememiştir. Ancak güzelliğinin her daim farkındadır. Güzelliği ile uzun yıllar daha ekranlarda göreceğimiz kesin. Kendisine Patron Dizisindeki Ela kimdir sorusuna yanıt olduğu için teşekkür ediyoruz. Siz ne düşünüyorsunuz ? Dilan Çiçek’in oyunculuğu hakkında yorumlarınızı bizimle paylaşın. Güzel oyuncumuza instagram üzerinden @dilandeniz tagı ile ulaşabilirsiniz.

Sena’nın Yeni Dizisi Patron Ela
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Temmuz 2019