Patron Dizisi İptal Mi Oldu Neden ? Yayınlanmayacak mı?

Patron Dizisi iptal mi oldu neden yayınlanmayacak mı çekimleri durduruldu mu? Show Tv’de yayınlanması planlanan Patron dizisi sosyal medyada iptal oldu diye paylaşımlarda trend listelerine girdi. Peki nedeni nedir Patron dizisi çekilecek mi yayınlanacak mı neden Show Tv ile yapımcı firma anlaşamadı ?

Patron Dizisi İptal Mi Oldu Neden ? Yayınlanmayacak mı?

Patron Dizisi İptal Oldu

Çekimlerine başlanmak üzere iken Tims&B yapım ile Show Tv arasında anlaşmazlık çıktı. Maddi konular üzerinde anlaşamaya varamayan iki büyük firma Patron dizisini iptal etti. Sosyal medyada yankı uyandıran bu haber peki ama anlaşamadıkları konu ne diye binlerce yorum aldı. Baş rol oyuncuları mıydı para mıydı yayın günü yada zamanı mıydı ?

Patron Dizisi İptal Oldu

Patron dizisinin yapımcı firması Tims&B şirketi Show Tv ile anlaşmış dizinin cast çalışmalarını hızlandırmıştı. Bu gün itibari ile Tims&B ile Show Tv’nin anlaşamadığını dizinin çekimlerinin iptal edildiğini öğrendik. Sosyal medyada büyük yankı yapan haberin nedenini araştırdık. Kulislerde gezen bilgilere göre parada anlaşamadıkları duyumunu aldık. Yeterli bütçeyi Show Tv’nin kabul etmemesi ve önerdiği bütçenin de yapımcı firmaya yeterli gelmemesi diziyi iptal ettirdi.

Patron Dizisi Başlama Tarihi

Şuan için çekimleri durdurulan dizinin başlama tarihi eylülün 3. haftası idi. Bir süre sonra dizinin aynı yada farklı kanal için çekimlerine tekrardan yön vereceğini tahmin ediyoruz. Ancak bu Patron dizisinin başlama tarihinde bir ötelemeye neden olacaktır. Şuan için çekimleri durmuş dizi hakkında gelişmelerden sizleri haberdar edeceğiz.

Patron Dizisi Başlama Tarihi

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 6 Ağustos 2019