Patron Dizisi Tüyoları Bilgileri ve Tüm Oyuncuları Analizi

PATRON DİZİSİ Dizi Hakkında Genel Bilgiler

Show TV ekranlarında başlayacak olan ve 2019 Eylül ayında ilk bölümü yayınlanacak olan Patron dizisi ile ilgili haberler sosyal medyada yerini almaya başladı. Bu haberlere göre Patron dizisi adından uzun bir süre söz ettireceğe benziyor. Yapımcısı olduğu firma, senaristi ve oyuncuları ile birlikte oldukça güç işlerin üstesinden gelen dizi sayesinde, Show TV bu dizi ile adından söz ettirecek. Hazırlıklarına başlanan dizinin çekimleri başlandı. Buna rağmen oyuncu seçmeleri de tam hızıyla devam etmektedir. Hem karakterler yerini almaya başladı hem de oyuncu seçimleri bu karakterlere uygun tarzda yerlerini almaya başladı.

Bu dizi ile ve güçlü ekibi ile anlaşılacağı üzere Show TV dizi sektöründe işini oldukça garantiye almak istemekte. Bünyesinde bulunan dizilerin çok sevilmesi ve anlaşmış olduğu yapımcı ile ajanslar sayesinde uygun şartlarda dizi piyasasının içerisinde bulunan Show TV, Patron dizisi ile iyi bir çıkış yakalayacak gibi duruyor. Bu sayede dizi severler de ekranlarda keyif dolu dakikalar geçirebilecek. 2019 yılının yeni dizi sezonu olan Eylül ayında başlaması planlanan dizinin en az 2 yıl süreceği tahmin edilmektedir. 2019 ve 2020 yılını bomba gibi geçirecek olan dizi sayesinde oldukça keyifli dakikalar izleyicileri beklemektedir. Show TV, yayınlamış olduğu dizilerin çoğunda başarıyı yakalamasına rağmen bir kaçında ise, istediği başarıyı yakalayamayarak dizinin yayın hayatına son vermiştir. Patron dizisi çalışma ekibi ile birlikte değerlendirildiği takdirde oldukça başarılı işlere imza atacak gibi görünmektedir.

Patron Dizi Yapımcısı:

Patron dizisi, yeni bir dizi olmasına rağmen eski ve güvenilir bir yapımcı tarafından çalışmaları üstlenmiş olan dizidir. Tims&B yapım olarak adından oldukça söz ettiren yapım şirketi en son başarısını Star TV ekranlarında yer alan “Söz” dizisi ile duyurmuştur. Bu dizinin ardından yeni sezonda da Patron ile çalışmaya başlayacak olması, aynı başarı performansını Patron dizisine de aktaracağı beklentilerini uyandırmaktadır. Tims&B yapım şirketinin sahibi olan Yiğit Alp, proje ile bizzat ilgilenmektedir. Ayrıca bu dizi için de Show TV ile oldukça fazla bir ücrette anlaşma sağlamıştır. Bu haberlere bakıldığı takdirde oldukça ünlü oyuncu bulunduran ve masraflarında hiçbir harcamanın kısıtlanmadığı bol karakterli, bol bütçeli bir proje yapımı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yapım şirketi Patron dizisinin başrol oyuncusuna da ekranların en sevdiği isimlerden birini layık görmüştür.

Patron Dizi Oyuncuları

Proje kapsamında başrol oyuncusu olarak düşünülen ve anlaşma imzalanan önemli isim, Fox TV ekranlarında olan Burak Deniz’dir. Burak Deniz şuanda Fox ekranlarında oynanan dizisine, dizinin ay sonunda yapacağı finalin ardından veda edecektir. Bizim Hikaye dizisinin de izlenme oranlarının düşmesi sonucunda ani yayından kaldırılma kararı yaşayan dizi ekibi bu aralar oldukça hüzünlüdür. Fakat yeni projelerde yer almak için de görüşmelerine devam etmektedir. Burak Deniz de bu isimlerden biridir. Yapmış olduğu başrol anlaşması ile diziye oldukça renk katacağa benzemektedir Ünlü oyuncu hem sosyal medya hesabından hem de internet üzerinden diziye dair açıklamalarda bulunmaya devam etmektedir. Yeni sezona yeni dizi ile girecek olan Show TV de bu heyecanlı ekibin arkasında durmaktadır. Dizi oyuncuları arasında çocuk oyuncuya da yer verileceği söylentiler arasında yer almaktadır. Böylece oldukça geniş ve yeni karakterler bu dizi ile hayata geçecektir.

Patron Dizi Yönetmeni

Patron dizisi yönetmeni Yağız Alp Akaydın’dır. Bu ünlü yönetmenin başarılı projelerinin içerisinde gene “Söz” dizisi bulunmaktadır. “Yaz’ın öyküsü” isimli gençlik dizisi olan ve yaz tatilinde akrana gelen dizinin de yönetmenliğini gene Akaydın üstlenmiştir. Bu başarılı projelerin ardından Patron dizisi için de hem yapım şirketi ile hem de Show TV ile anlaşmasını imzalayan Akaydın, bu yeni proje için kolları sıvamış durumdadır. Yoğun bir çalışma temposu bulunan dizi setinde şimdiden taşlar yavaş yavaş yerine oturmaya başlamıştır.

Dizide yer verilen bilgilere göre dizinin konusu ve içeriği hakkında şuanda net bir bilgi bulunmamaktadır. Bunda yapım şirketinin de etkili bir şekilde yasaklara uyuyor olmasının rolü bulunmaktadır. Basına bir açıklama yapmayan ve dizi hakkında spoiler vermeyen yapım şirketinin yapacağı açıklama magazin dünyasında da merakla beklenmektedir. Bu sayede oldukça genç ve dinamik kadrosunun da açıklanması beklenmektedir

Patron Dizisi Başrol – Burak Deniz

Burak Deniz, Bizim Hikaye dizisinde Barış isimli karakter ile ün yapmıştır. Bu sayede de oldukça başarılı projelerde yer almaya başlamıştır. 17 Şubat 1991 tarihinde doğan ve 28 yaşında olan genç oyuncunun geleceği oldukça parlaktır. İzmit doğumlu olan genç ve yetenekli oyuncu Çanakkale Üniversitesi’nin Sanat Tarihi bölümünde okumuştur. 8 yıldır dizi piyasasının içerisinde yer almaktadır. Dizi dışında çeşitli tiyatro ya da buna benzer projelerde de yer alan başarılı oyuncu 2011 yılından beri bu işi yapmaktadır. 2011 yılında yayınlanan Kolej Günlüğü isimli dizide oyunculuk hayatına başlayan Burak Deniz, şimdiye kadar birçok projeye imza atmıştır. Asıl ününe ise, Star TV ekranlarında yer alan Med Cezir dizisindeki Aras karakteriyle kavuşmuştur. Bu dizide fark edilmesinin ardından başarılı projelerde yer alarak Bizim Hikaye dizisinde ise ün ve şöhretine kavuşmuştur. Bununla birlikte yeni başlayacak olan Patron dizisinde de oldukça fazla adından söz ettirecektir. Her zaman başarılı projelerde yer alan Burak Deniz, anlaştığı yapım şirketleri ve projelerin başarıları ile birlikte kendi gücünü de birleştirmektedir. Aşk Laftan Anlamaz, Gecenin Kraliçesi, Tatlı Küçük Yalancılar isimli diziler de rol alan başarılı oyuncu sektöre girdiği andan itibaren sürekli olarak çalışmalarını sürdürmüştür. Büşra Develi ile uzun süren bir ilişkinin ardından bir süre yalnız kalan başarılı oyuncu şuanda Nesrin Cavadzade ile aşk yaşamaktadır. Hem özel hayatında hem de kariyer planlarında başarılı adımların üstesinden gelmektedir.

Adından da anlaşılacağı üzere iş yerinde geçen ve iş yaşantısının hakim olduğu bir dizi olarak gündeme gelecek olan Patron dizisi oldukça korumacı bir yaklaşım ile oyuncu seçmelerine devam etmektedir. Bu dizilerin arasında bulunduğu oyuncu sözleşmelerinin yer aldığı cast ajanslarında da dizi ile birlikte hareketli zamanlar yaşanmaktadır. Çocuk cast ajansları ve 18 yaş – 25 yaş alt sınırı bulunan cast ajansları da dizi çekimleri için yapımcı ve yönetmen ile görüşmelere başlamış durumdadır. Bu sektörde yer alacak olan yeni yüzler de cast ajanslarının öncülük ettiği kataloglardan seçilecektir. Dizi piyasasına hakim olan Show TV ve dizinin yapımcılık ile yönetmenliğini üstlenen kişiler oldukça bütüncül bir bakış açısı ile oyuncularının yanında yer almaktadır.

Hem eğlendirecek hem de hüzünlendirecek, biraz duygu yüklü düşünmeyi sağlayacak olan bu yeni yapım sayesinde oldukça keyifli dakikalar yaşanacağı kesinleşmiş gibi durmaktadır. Yayın yasağının ardından dizi tanıtımlarının yapılmaya başlandığı ilk andan itibaren sitemizde Patron dizisi ile ilgili daha detaylı ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Böylelikle dizi ile ilgili akıllarda kalan tüm sorular da cevaplanacaktır. Oyuncu kadrosu sır gibi saklanan ve sadece başrol oyuncusunun açıklanmasına müsaade edilen dizi gizemini koruyarak çevresinde de büyük bir izleyici ve hayran kitlesi uyandırmaktadır. Böylece her kesimden ve her yaştan hitap edebileceği eğlenceli bir dizinin adımlarını Show TV ekranlarında atan Patron dizisi senaristinin başarısı ile başarılı bir konu seçimi ve içerik bilgisine sahip olacaktır. Bunun dışında yönetmeninin göstermiş olduğu başarı ve azim sonucunda da daha iyi yerlere gelecektir.

İstanbul’da ve İstanbul çevresinde çekilmeye başlandığı bilgisi ile birlikte dizi ile ilgili küçük tüyolar gelmeye başlayacaktır. Bu sayede imkan dahilinde İstanbul’un birçok yerini de görme şansı elde edilecektir. Show TV ekranlarında yayınlanmasının bilinmesine rağmen, kanalın diziyi hangi gün yayınlayacağı ise merak konusudur. Hafta sonu olarak tahmin edilen yayın akışında yeni bir düzenleme getirilebilir düşüncesi de hakimdir. En çok konuşulan söylentiler arasında ise Show TV ekranlarında bu yıl finale gidecek olan ve yayına girdiği andan itibaren konuştuğu ağız bakımından ve konu içeriği bakımından olay yaratan Gülperi dizisinin yayınlandığı Cuma gününü Patron dizisine verecekleridir. Bilindiği üzere Gülperi dizisi, Gaziantep bölgesini ve Gaziantep ağzını aktarmıştı. Fakat hoş olmayan konu içeriği nedeni ile Gazianteplilerin tepkisini çekmişti. Gaziantep ağzını güzel konuşamayan oyuncuların hedefi haline gelen dizi, şikayetler üzerine araçlardaki 27 numaralı plakayı 82 plaka olarak değiştirmişti. Çekimlerine bir süre Gaziantep’te devam eden dizi, bu ilin geneli tarafından hoş karşılanmayınca çekimlerine İstanbul’da devam etmişti. Patron dizisi bölge, ağız ve lehçe riskine girmeden İstanbul ve çevresinde geçen konuları ele almaktadır. Bu sayede ülke tarafından, tarafsız bir bakış açısı ile izleneceği öngörülmektedir. Böylece dizi tarafından da hiçbir yörenin yanlış anlaşılmasına mahal verilmeden etkili bir şekilde yayınına devam edilecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Patron Dizisi Tüyoları Bilgileri ve Tüm Oyuncuları Analizi (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 2 Mayıs 2019