Pavyon Dizisi Oyuncuları Kimdir Kadrosu ve Listesi, Dizinin Konusu

Türkiye’de çok fazla sayıda pavyon bulunmaktadır. Disko ve eğlence mekanından daha fazla ve daha pahalı olan bu mekanlar ülkemize özel çok fazla rağbet almaktadır. Peki Blu Tv’nin yeni yapımı olan Pavyon dizisi oyuncuları kimdir kadrosu ve listesinde kimler var ? Pavyon dizisinin konusu nedir Blu Tv’de yayınlanan dizi belgeselinin ayrıntıları.

Pavyon Dizisi Oyuncuları Kimdir Kadrosu ve Listesi, Dizinin Konusu

Blu Tv Pavyon Dizisinin Konusu Nedir ?

Ülkemizde erkekler tarafından en çok tercih edilen ve en pahalı gece mekanlarından birisidir. Gittiğiniz anda masanıza mezeler gelir hemen hesaplara işlenir fiyat listesi yoktur gelen hesabı ödemek zorundasınız zorla alırlar. İki bira içeyim deseniz bile 300-400 TL hesap ödemek zorunda olduğunuz bir yerdir. Hele ki kızlara bakayım biraz yanıma çağırayım derseniz 3-5 bin TL’yi gözden çıkartmanız gerekmektedir. Genellikle kırsal kesim erkeklerinin eline para geçtiğinde genç ve özellikle yabancı kızlarla iletişime girme hevesinin pahalı fatura edildiği adrestir. Kızlar gecelik maaş usulünde çalışırlar. Sizin onlara ısmarladığınız her bir bardak için ise bir lastik alarak ekstra 10 TL gibi bir rakam kazanılar. Ancak siz bu bardak için 70-80 TL ödemek zorunda kalırsınız. Bir gecede 30-40 bardak sipariş edeceğiniz kız sizin karşınızda bir yalan makinesidir.

Blu Tv Pavyon Dizisinin Konusu Nedir ?

Pavyonda çalışan kızların sözlerine itibar etmeyin. Her zaman geleceğim beni burada bekle çıkışta beni al yarın şurada görüşelim gibi sözlerle sizi farklı hissettirmeye çalışırlar. Siz oradaki diğer erkeklerden kendinizi farklı hissederek kıza inanırsınız. Kızın asıl amacı budur. Sizi bir şekilde kandırmayı başarır. Tek amacı vardır ona bir bardak fazladan içki söylemenizdir. Sizden çıkacak 70-80-100 TL nin hiçbir anlamı yoktur onun için. O sadece alacağı bir lastik bileziği düşünür. Gecenin sonunda ise kasadan topladığı lastikler ile birlikte parasını nakit alır. Kızların gecede 300-500 TL yi geçmez kazançları. Ancak siz bir gecede 5-10 Bin TL ödeme yaparsınız. Bunu kimse düşünmez.

Pavyon Dizisi Nerede Hangi Klüpte Çekiliyor Kaç Bölüm Olacak ?

Pavyon Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Listesi

Behzat Ç.’nin Enver’i Pavyon dizisinin yapımcısıdır. Enver Ercak ilk fragmanını yayınladığı dizi ile büyük beğeni topladı. Dizinin yönetmenliğini Sami Öztürk üslendi. Şuan için pavyon dizisi oyuncu kadrosu hakkında detaylar medya ile paylaşılmadı. Kulislerden gelen bilgiler ile Pavyon dizisi oyuncu kadrosu listesini sizlere ilk bildiren internet sitesi dizihaberi.tv olacağız.

Pavyon Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Listesi

Pavyon Dizisi Nerede Hangi Klüpte Çekiliyor Kaç Bölüm Olacak ?

Şuan için beş bölüm üzerine anlaşılmış belgesel tadındaki Pavyon dizisi şimdiden beklenti toplayanlar arasında. Pavyon dizisi Ankara’da bir gece klübünde çekiliyor. Daha öncelerde kullanımda olan ancak son yıllarda kapanmış tabelası sökülmüş bir gece klübünü alan dizi ekibi 15 günlük bir süreçte restorasyonunu tamamladı. Çekimlerine başlanan dizide Pavyon’un gerçek yüzü anlatılıyor. Ankara’da çekilecek olan Pavyon dizisinin set adresine gitseniz de kapıda giremeyeceğiniz için bir anlamı yok. Kızların tüm söylediklerinin sizi kandırmaya ve para almaya yönelik olduğunu unutmayın. Bu alışkanlığı olanların acilen kurtulması için derlenmiş bir bilgi amaçlı belgesel tadında dizidir. İnternet kanalı olan Blu Tv’den izleyebilirsiniz. İşte dizinin ilk bölüm fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Temmuz 2019