Payitaht Abdülhamid 24. Bölüm Özeti Fragmanı 10 Kasım Cuma Trt1

Sevilerek izlenen ve her bölümü ile tarihin karanlıkta kalmış kısımlarını aydınlatan Payitaht Abdülhamid 24. Bölüm Özeti Fragmanı 10 Kasım Cuma Trt1 de devam edecek. Selim Paşa’ya dair gerçeklerin yer aldığı gazete, Abdülhamid’in eline geçtikten sonra olaylar da kendini belli etmeye başlar. Parvus ise kendini saklama konusunda uzmanlaşmıştır, ancak Parvusun açığa çıkması yakındır.

10 Kasım Payitaht Abdülhamid 24. Bölüm Özetinde Selim Paşa’nın içindeki şüpheler artar ve araştırmaları sonucunda Gerfand gerçekleri ortaya çıkarır. Murat, Söğütlü ve Yusuf, fırıncının tüm ailesini ajanların gölgesinden kurtarır ancak kendilerine verilen yeni vazifeleri daha zorludur. Abdülhamid’in inceleme için Avrupadan getirtdiği mühendisler Parvus’un hedefi haline gelir.

Mahmud uzun bekleyişlerin ardından şirkette görev alabilmenin mutluluğunu yaşamaktadır. Ama Abdülhamid’in kafasında farklı bir plan daha vardır.. Diğer yandan Bidar Sultan; Abdülhamid’in kırılan gönlünü almaya çalışırken Abdülhamid bir misafir beklediğini söyler saraya. Gelen misafirin genç ve güzel bir bayan olduğunu gören Bidar şaşırıp kalır. Bidar Sultan acaba ne yapacak?

Abdülhamid’i maddi olarak zora sokmak isteyen Parvus, padişaha büyük bir borç çıkartır. Ya bu borç ödenecek, ya da gümrüklerimiz yabancıların boyunduruğuna geçecektir. Sultan Abdülhamid ne yapacak bu durumda, acaba Osmanlı Devleti toprak kaybetmeden borç batağından kurtulabilecek mi? Payitaht Abdülhamid 24. Bölüm Özeti Fragmanı 10 Kasım Cuma Trt1

Payitaht Abdülhamid 24. Bölüm Fragmanı

YORUMLAR

  1. Bayılıyorum bu diziye…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.