Payitaht Abdülhamid 3. Sezon 2018-2019 Sezonunda Devam Edecek mi?

Payitaht Abdülhamid 3. Sezonu Olacak Mı? 2 sezondur Trt1 ekranlarında yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizisi yeni sezon onayını da aldı. 2018-2019 Sezonunda var mı yok mu soruları akıllara gelirken yeni ve netleşen haberleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Payitaht Abdülhamid yeni sezonda var mı yok mu?

TRT 1 kanalı izlenen ve beğenilen Payitaht Abdülhamid dizisini 3. sezonunda da yayınlamaya karar verdi. Payitaht Abdülhamid’in devam edeceği kesinleşince sezon finali tarihi de açıklandı. Payitaht Abdülhamid’in sezon finali tarihi 8 Haziran Cuma günü. Payitaht Abdülhamid dizisi sezon finali haziran ayı başında olan Payitaht Abdülhamid dizisi yeni sezonu da muhtemelen eylül ayının başında başlayacaktır. Geçen seneki yeni sezonu 29 eylülde yayınlanmıştı.

Payitaht Abdülhamid dizisi sezon finalinde neler oldu hatırlayalım.Fehim Paşa’nın adamları limanda kendilerini yalnız bıraktığı ve İrena’nın peşinden gittiği için isyan eder onun emrinden çıkarlar. Fehim Paşa adamlarına ateş püskürürken, İrena’nın bir melek mi, yoksa casus olarak yanına sokulmuş bir şeytan mı olduğundan emin değildir.

Naime zehirlenmiş, Bidar başında endişeyle iyileşmesini beklemektedir. Hatice ve Kemalettin için verilen ağır hükümle yıkılan Seniha’nın son çabaları, Bidar’la arasının büsbütün açılmasına neden olacaktır. Mehmet Selim, Efsun’un bindiği ata ilaç verildiğini öğrenir. Bu bilgi ve beraberinde gelişecek olaylar Handan’ı oldukça zor durumda bırakacaktır.Öte yandan, Abdülhamid için kurulan suikast planı işlerken, öte yandan Abdülhamid’in kurduğu plan işe yarar ve Paşalardan kimin hain olduğu anlaşılır. Bütün işaretler tek bir kişiyi, Mahmud Paşa’yı göstermektedir!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Payitaht Abdülhamid 3. Sezon 2018-2019 Sezonunda Devam Edecek mi? (2 Yorum)

  1. Bu diziyi çok sevdim tarihi film olduğu için sevdim çok teşekkurler saolun sizlere ailemle beraber izliyoruz, bu gibi tarihi filmleri çıkartmaya devam edin ,sanki tarihin içindemiş gibi hissediyorum.TEŞEKKURLER SIZLERE!!!

Eklenme Tarihi: 12 Mayıs 2018