Payitaht Abdülhamid 3. Yeni Sezon Gelen Giden Oyuncular Kimler (2018-2019)

Cuma akşamları trt1 ekranlarında yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizisi 3. Yeni Sezon Gelen Giden Oyuncular Kimler (2018-2019) konumuza hoş geldiniz. TRT 1 ekranlarında cuma günleri devam etmekte olan payitaht Abdülhamid yeni sezonda kaldığı yerden devam edecek. 3. sezonuna başlayacak olan ve yine TRT 1 ekranlarında cuma günleri ekrana gelecek olan payitaht Abdülhamid dizisine yeni giren oyuncular olduğu gibi eski oyunculardan bazıları da diziden ayrılacak.

Öncelikle payitaht Abdülhamid dizisinin neden çok sevildiğini ve Oyuncu kadrosuyla karakterleriyle neden bu kadar çok izlendiğini sizlere aktarmaya çalışacağım. Osmanlı padişahı olan ikinci Abdülhamid in hayatını anlatan ve yedi düvelle mücadelesini anlatan payitaht Abdülhamid dizisi ilk başlarda çok fazla izlenmese de özellikle son 3 aydır oldukça iyi reyting almaya başladı. Gerçekleri tüm açıklığı ile izleyenlere aktarıp geçmişin sırlı zamanlarını aydınlığa çıkardığı için çok sevilip tutuldu dizimiz.

Payitaht Abdülhamid, Yeni Sezonunda (3. Sezon) Yeni gelen Oyuncular:
Gürkan Uygun ▪️Halid Halid
Erdem Ergüney ▪️İzzet Holo Paşa
Güven Kıraç ▪️Vambery
Başak Daşman▪️Şivenaz Hatun
Hakan Yufkacıgil ▪️Celaleddin Paşa
Alay Cihan ▪️Trabzonlu Ali Paşa
Payitaht Abdülhamid, Yeni Sezonunda (3. Sezon) Yeni gelen Oyuncular

Görülen o ki payitaht Abdülhamit dizisi 4 oranına yaklaşan Total reyting oranı ile TRT1 yüzünü fazlasıyla güldürmeyi başardı. reyting oranları arttıkça reklam pastasından payını da artıran TRT dizinin gelecek sezonda devam etmesine karar verdi. yani payitaht Abdülhamid 2. sezonun ardından 3. sezonda da kaldığı yerden TRT 1 ekranlarında ve cuma günleri yayınlanmaya devam edecek.

Yeni 1 sezon daha yayınlanacağı için payitaht Abdülhamid dizisine bazı oyuncular ilave olarak gelmeye devam edecektir. rolü biten veya başka dizilerle anlaşan oyuncular payitaht Abdülhamid’in 2018-2019 yeni sezonunda diziden ayrılırken bazı oyuncular da rol icabı renklendirmek için payitaht Abdülhamide katılacaklar. burada sizlere yeni gelen oyuncuları ve payitaht Abdülhamid dizisinden ayrılan oyuncular sırasıyla yazın sizlere bilgi vermeye devam edeceğiz.

Payitaht Abdülhamid 3. Yeni Sezon Gelen Giden Oyuncuların listesini burada sizlerle paylaşacağız ve kısa bilgiler sunmaya çalışacağız sizlere. Trt1 ekranlarında oldukça güzel ve yüksek kaliteli bu diziyi izlemek ve tarihin derin geçmişine şahitlik etmek isterseniz sizi de Payitaht Abdülhamid 3. Yeni Sezonda dizimizi izlemeye davet ediyorum..

Payitaht Abdülhamid 3. Yeni Sezon Gelen Oyuncular ve Karakterleri

Yapımcılığını Es Film’in üstlendiği, kadrosunda Bülent İnal, Özlem Conker, Ezgi Eyüboğlu Yıldırım, Can Sipahi, Selen Öztürk ve Hakan Boyav’ın yer aldığı diziye Gürkan Uygun ve Güven Kıraç’ın dahil olduğu açıklanmıştı. Sevilen diziye Başak Daşman, Erdem Ergüney ve Alay Cihan da katıldı.

Dizide, Güven Kıraç ‘Vambery’yi, Gürkan Uygun “Halil Halid”i, Başak Daşman “Şivenaz Hatun”u, Erdem Ergüney “İzzet Holo Paşa”yı, Alay Cihan ise “Trabzonlu Ali Paşa”yı oynayacak.

Payitaht Abdülhamid 3. Yeni Sezon Gelen Oyuncular

Başarılı oyuncu Gürkan Uygun‘un ‘Payitaht Abdülhamid’in kadrosuna katıldığı açıklanmıştı, detaylar netleşti!
Yapımcılığını Es Film’in üstlendiği, kadrosunda Bülent İnal, Özlem Conker, Ezgi Eyüboğlu Yıldırım, Can Sipahi, Selen Öztürk ve Hakan Boyav’ın yer aldığı diziye Gürkan Uygun dahil olmuştu. Başarılı oyuncu dizide ”Halil Halid” karakterini canlandıracak.

Payitaht Abdülhamid Şivenaz Hatun Kimdir?

Payitaht Abdülhamid İşkodra’lı Celalettin Paşa Kimdir? 

Tansel Öngel payitaht abdülhamitte hangi rolde karakterde olacak? Başrollerinde Bülent İnal, Özlem Conker, Seşen Öztürk ve Hakan Boyav’ın yer aldığı, yönetmenliğini Emre Konuk’un üstlendiği dizinin kadrosuna daha önce Benim İçin Üzülme, Yaz’ın Öyküsü ve Kalbimin Sultanı dizilerinde rol alan başarılı oyuncu Tansel Öngel dahil oldu.

Bilindiği üzere dizi 3.sezon için kadrosuna Gürkan Uygun, Sedef Avcı, Başak Daşman, Hakan Yufkacıgil ve Güven Kıraç gibi flaş isimleri dahil etmişti. Payitaht Abdülhamid yeni sezonuyla Eylül’de TRT1’de!Tansel Öngel payitaht abdülhamitte hangi rolde karakterde

Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni sezon çekimleri için derin tarihi araştırmalar halen sürmeye devam ediyor. Yayınlanmaya başladığı günden beri izleyicilere aksiyonlu geçen onlarca dakika yaşatan Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni sezon fragmanı yayınlandı. Peki bu yeni sezon ne zaman? Eylül ayının sonları olarak ön görülüyor.

Başrollerini Bülent İnal, Özlem Conker (Bidar Kadın Sultan), Hakan Boyav (Mahmud Paşa), Selen Öztürk (Seniha Sultan), Saygın Soysal (Theodor Herzl), Ezgi Eyüboğlu (Ahsen), Can Sipahi (Şehzade Abdülkadir), Bahadır Yenişehirlioğlu (Tahsin Paşa), Gözde Kaya (Hatice Sultan), Duygu Gürcan (Naime Sultan), Eren Hacısalihoğlu (Kemalettin Paşa), Ali Nuri Türkoğlu (Emanuel Karaso), Kaan Turgut (Sabahattin), Elif Özkul (Fehime Sultan), İbrahim Kendirci (Yusuf), Aydın Sigalı (Osman Paşa), Fatih Sevdi (İzzet Paşa), Zeynep Ozan (Zülfet Kalfa)’ın paylaştığı Payitaht Abdülhamid’e ikinci sezon ile yeni isimler dâhil olacak.

İşte o yeni oyuncular listesi
Volkan Keskin (Murad), Taner Ertürkler (Selim Paşa), Cemre Baysel (Firuze), Nik Xhelilaj (Marco), Kevork Malıkyan (Parvus), Hacı Ali Konuk (Aşçı Fadıl), Güzide Arslan (Dilşat), Leya Kırşan (Güzide), Yusuf Aytekin (Söğütlü Osman), Mehmet Sabri Arafatoğlu (Şeyhulislam), Ercüment Fidan (Lord William) gibi TV dünyasının sevilen oyuncuları yer alıyor.

Yeni sezonda izleyicileri ne bekliyor?
Önceki sezonun finalinde Sultan Abdülhamid Han’ın Osmanlı – Yunan savaşının başladığını belirtildi. Yeni sezon başlarken hüznün, ümidin ve mücadelenin coğrafyası olan Payitaht’ta son cephe açılıyor ve bu savaşın en çetiniyle seyircisini buluşturmaya hazırlanıyor.

Sultan Abdülhamid, son 200 yıldır savaş kazanamayan Osmanlının talihini değiştirmiş, Yunan harbini kazanmıştır. Fakat savaş halen bitmemiştir, Yunanlılar bu kez diplomatik yollardan Osmanlıya savaş açmıştır. Hedef Abdülhamid, hedef Osmanlı İmparatorluğudur. Osmanlıyı yıkmak için Yunanlıların önündeki tek engel Sultan Abdülhamid Han’dır.
Parvus, Osmanlının düşmanlarını tek çatı altına toplayarak yıllar sürecek yıkım planını başlatacaktır. Abdülhamid ise yeni kalkınma planlarıyla Osmanlıyı büyük savaşa hazırlamaktadır. Osmanlı topraklarındaki petrol arazilerinin haritalarını çıkaran Abdülhamid, o zamanlarda petrolün çok daha değerli olduğunu bildiği için yenidünyaya yön vereceğini bilmektedir. Bu değerleri korumak için tüm gücüyle savaşacaktır.
Parvus en değerli adamı olan Marco’nun önderliğinde İstanbul’un her yerine istihbarat ajanları yerleştirmek istemektedir ancak Abdülhamid’in inanılmaz hamlesi ile Murad’ın önderliğinde onlara geçit vermemek için canları pahasına mücadele verecektir.

Abdülhamid, Payitaht’ı korumak için canı pahasına savaşırken Saray içinde kopan fırtınalardan habersizdir. Hareme mazisinin intikamını almak için giren Firuze, düşmana bu büyük savaşta yardım edecektir. Elmas güzelliğinde ki bu genç kadın, Bidar ve Seniha Sultan arasında bütün dengelerin alt üst olmasına neden olacaktır.

Payitaht Abdülhamid Oyuncular, 2019-2020 4. Sezon Tüm Kadro ve Gerçek İsimleri

Payitaht Abdülhamid Oyuncular, 2019-2020 4. Sezon Tüm Kadro ve Gerçek İsimleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Payitaht Abdülhamid 3. Yeni Sezon Gelen Giden Oyuncular Kimler (2018-2019) (1 Yorum)

  1. Sevilerek izlenen Payitaht Abdülhamid 3. Yeni Sezon Gelen Giden Oyuncular Kimler, diziye Gürkan Uygun dahil olmuştu. Başarılı oyuncu dizide ”Halil Halid” karakterini canlandıracak.

    Payitaht Abdülhamid Şivenaz Hatun Kimdir?

    Payitaht Abdülhamid diziye Gürkan Uygun ve Güven Kıraç’ın dahil olduğu açıklanmıştı. Sevilen diziye Başak Daşman, Erdem Ergüney ve Alay Cihan da katıldı.

    Dizide, Güven Kıraç ‘Vambery’yi, Gürkan Uygun “Halil Halid”i, Başak Daşman “Şivenaz Hatun”u, Erdem Ergüney “İzzet Holo Paşa”yı, Alay Cihan ise “Trabzonlu Ali Paşa”yı oynayacak.

Eklenme Tarihi: 12 Mayıs 2018