Payitaht Abdülhamid 3. Yeni Sezon Gelen Giden Oyuncular Kimler (2018-2019) - Dizi Haberleri ve Özetleri

Payitaht Abdülhamid 3. Yeni Sezon Gelen Giden Oyuncular Kimler (2018-2019)

Merak ettiğiniz Payitaht Abdülhamid 3. Yeni Sezon Gelen Giden Oyuncular Kimler (2018-2019) konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Cuma akşamları trt1 ekranlarında yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizisi 3. Yeni Sezon Gelen Giden Oyuncular Kimler (2018-2019) konumuza hoş geldiniz. TRT 1 ekranlarında cuma günleri devam etmekte olan payitaht Abdülhamid yeni sezonda kaldığı yerden devam edecek. 3. sezonuna başlayacak olan ve yine TRT 1 ekranlarında cuma günleri ekrana gelecek olan payitaht Abdülhamid dizisine yeni giren oyuncular olduğu gibi eski oyunculardan bazıları da diziden ayrılacak.

Öncelikle payitaht Abdülhamid dizisinin neden çok sevildiğini ve Oyuncu kadrosuyla karakterleriyle neden bu kadar çok izlendiğini sizlere aktarmaya çalışacağım. Osmanlı padişahı olan ikinci Abdülhamid in hayatını anlatan ve yedi düvelle mücadelesini anlatan payitaht Abdülhamid dizisi ilk başlarda çok fazla izlenmese de özellikle son 3 aydır oldukça iyi reyting almaya başladı. Gerçekleri tüm açıklığı ile izleyenlere aktarıp geçmişin sırlı zamanlarını aydınlığa çıkardığı için çok sevilip tutuldu dizimiz.

Görülen o ki payitaht Abdülhamit dizisi 4 oranına yaklaşan Total reyting oranı ile TRT1 yüzünü fazlasıyla güldürmeyi başardı. reyting oranları arttıkça reklam pastasından payını da artıran TRT dizinin gelecek sezonda devam etmesine karar verdi. yani payitaht Abdülhamid 2. sezonun ardından 3. sezonda da kaldığı yerden TRT 1 ekranlarında ve cuma günleri yayınlanmaya devam edecek.

Yeni 1 sezon daha yayınlanacağı için payitaht Abdülhamid dizisine bazı oyuncular ilave olarak gelmeye devam edecektir. rolü biten veya başka dizilerle anlaşan oyuncular payitaht Abdülhamid’in 2018-2019 yeni sezonunda diziden ayrılırken bazı oyuncular da rol icabı renklendirmek için payitaht Abdülhamide katılacaklar. burada sizlere yeni gelen oyuncuları ve payitaht Abdülhamid dizisinden ayrılan oyuncular sırasıyla yazın sizlere bilgi vermeye devam edeceğiz.

Payitaht Abdülhamid 3. Yeni Sezon Gelen Giden Oyuncuların listesini burada sizlerle paylaşacağız ve kısa bilgiler sunmaya çalışacağız sizlere. Trt1 ekranlarında oldukça güzel ve yüksek kaliteli bu diziyi izlemek ve tarihin derin geçmişine şahitlik etmek isterseniz sizi de Payitaht Abdülhamid 3. Yeni Sezonda dizimizi izlemeye davet ediyorum..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Mayıs 2018