Payitaht Abdülhamid 4. Sezon Staffel 2019-2020 Sezonunda Devam Edecek mi?

3 Sezonu geride bırakan Payitaht Abdülhamid dizisi 4. Sezon final mi yapacak yoksa sezon finali olup 2019-2020 Sezonunda Devam Edecek mi? sorusunu merak edenler için hemen yanıt verelim. Payitaht Abdülhamid 4. Sezon için anlaşmaya varıldı ve dizinin Trt1 ekranlarında 2019-2020 sezonunda da devam edeceği kesinleşti. Trt1 ekranlarının en uzun soluklu dizilerinden biri olma yolunda ilerleyen Payitaht Abdülhamid reytinglerde de oldukça başarılı.

Payitaht Abdülhamid 4. Sezon 2019-2020 Sezonunda Devam Edecek

Payitaht Abdülhamid 4. Sezonu Olacak Mı 2019-2020 de devam edecek mi? Son haftalarda tüm dizilerin reyting kaybettiği cuma günleri Payitaht Abdülhamid daha da yüksek reytingler alarak kendisini ispatladı ve Cuma günlerinin vazgeçilmez dizilerinden birisi olduğunu gösterdi. Payitaht Abdülhamid 2019-2020 yeni sezonunda yine cuma günleri ekrana gelmeye devam edecek ve yeni 4. sezonda yeni oyuncularla kaldığı yerden sürecek. Payitaht Abdülhamid 4. Sezon 2019-2020 Sezonunda Devam Edecek mi? sorusuna yanıt verdik. Aşağıda önceki dönemlere ait sorular var okuyabilirsiniz. İşte son reytingler:

Payitaht Abdülhamid 2019 Cuma Reytingleri

Payitaht Abdülhamid 3. Sezonu Olacak Mı? 2 sezondur Trt1 ekranlarında yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizisi yeni sezon onayını da aldı. 2018-2019 Sezonunda var mı yok mu soruları akıllara gelirken yeni ve netleşen haberleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Payitaht Abdülhamid yeni sezonda var mı yok mu?

TRT 1 kanalı izlenen ve beğenilen Payitaht Abdülhamid dizisini 3. sezonunda da yayınlamaya karar verdi. Payitaht Abdülhamid’in devam edeceği kesinleşince sezon finali tarihi de açıklandı. Payitaht Abdülhamid’in sezon finali tarihi 8 Haziran Cuma günü. Payitaht Abdülhamid dizisi sezon finali haziran ayı başında olan Payitaht Abdülhamid dizisi yeni sezonu da muhtemelen eylül ayının başında başlayacaktır. Geçen seneki yeni sezonu 29 eylülde yayınlanmıştı.

Payitaht Abdülhamid dizisi sezon finalinde neler oldu hatırlayalım.Fehim Paşa’nın adamları limanda kendilerini yalnız bıraktığı ve İrena’nın peşinden gittiği için isyan eder onun emrinden çıkarlar. Fehim Paşa adamlarına ateş püskürürken, İrena’nın bir melek mi, yoksa casus olarak yanına sokulmuş bir şeytan mı olduğundan emin değildir.

Naime zehirlenmiş, Bidar başında endişeyle iyileşmesini beklemektedir. Hatice ve Kemalettin için verilen ağır hükümle yıkılan Seniha’nın son çabaları, Bidar’la arasının büsbütün açılmasına neden olacaktır. Mehmet Selim, Efsun’un bindiği ata ilaç verildiğini öğrenir. Bu bilgi ve beraberinde gelişecek olaylar Handan’ı oldukça zor durumda bırakacaktır.Öte yandan, Abdülhamid için kurulan suikast planı işlerken, öte yandan Abdülhamid’in kurduğu plan işe yarar ve Paşalardan kimin hain olduğu anlaşılır. Bütün işaretler tek bir kişiyi, Mahmud Paşa’yı göstermektedir!

Payitaht Abdülhamid 4. Sezon 2019-2020 Sezonunda Devam Edecek mi?

Sevilen Trt1 dizisi cuma akşamları oldukça iyi reytingler kazanmaya devam ediyor. Önceki sezonlardan daha fazla izlenmeye başlanan ve gittikçe oyuncu kadrosu güçlenen Payitaht Abdülhamid dizisinin 2019 yazında yeni transferler yaparak kadrosunu güçlendireceği ve 4. Sezon 2019-2020 Sezonunda Devam Edecek. Sizlerde dizimizin devam edip etmemesi hakkında fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Payitaht Abdülhamid Oyuncular, 2019-2020 4. Sezon Tüm Kadro ve Gerçek İsimleri

3. Sezon Finali (Son Bölüm)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Payitaht Abdülhamid 4. Sezon Staffel 2019-2020 Sezonunda Devam Edecek mi? (4 Yorum)

  1. Bu diziyi çok sevdim tarihi film olduğu için sevdim çok teşekkurler saolun sizlere ailemle beraber izliyoruz, bu gibi tarihi filmleri çıkartmaya devam edin ,sanki tarihin içindemiş gibi hissediyorum.TEŞEKKURLER SIZLERE!!!

Eklenme Tarihi: 12 Mayıs 2018