Payitaht Abdülhamid Arif Diziden Ayrıldı mı? Ekin Mert Daymaz diziden neden ayrıldı?

TRT’nin sevilen akşam kuşağındaki Payitaht Abdülhamid Arif diziden ayrıldı mı? Karakteri canlandıran Ekin Mert Daymaz diziden neden ayrıldı ? Yeni sezonda Arif dizide olmayacak mı? Arif öldü mü?

Trt’nin sevilen tarihi filmlerinden Payitaht Abdülhamid zamanını anlatan diziden bir ayrılık haberi daha geldi. Ekin Mert Kaymaz’ın dizi setlerine katılmadığı bilgisine ulaştık. Peki neden katılmıyordu yapımcı ile sorun mu yaşandı yoksa Payitaht Abdülhamid Arif öldü mü diziden ayrıldı mı? Yoksa çekimlerde Arif ile alakalı senaryo mu yoktu. Sizin için bunu araştırdık ve gördüklerimize inanamadık.

Payitaht Abdülhamid Arif Diziden Ayrıldı mı Ekin Mert Daymaz diziden neden ayrıldı

Payitaht Abdülhamid Arif diziden ayrıldı mı?

Ağlama annem dizisinden oynarken transfer olan yakışıklı oyuncu diziye 77. bölümde dahil olmuştu. 8 Mart cuma akşamı herkes Arif kimdir diye sorarken Ekin Mert Daymaz olduğunu öğrendi. Tarihimizi anlatan bu filmde şimdi rol almayan yakışıklı oyuncuya ne olduğu merak konusu oldu. Dizi setlerine artık katılmayan oyuncunun diziden ayrıldığını öğrendik. Peki ya neden ayrıldı ? Tarihimizde de aynı şekilde olan Arif’in oynadığı rol sona erdiği için diziden ayrılmıştır. Yeni bölümlerinde oynayacaktır. Kesin ve net bilgi olarak sizlere bunu söyleyebiliriz.

Payitaht Abdülhamid Arif diziden ayrıldı mı

2 Aralık 1990 doğumlu Ekin Mert için 28 yaşında diyebiliriz. Fit vücudu ile genç kızların gözdesi olmuş Not Defteri ve Çilek Kokusu dizileri ile ünlenmiştir. Ağlama Anne dizisinde başrol oynarken Payitaht Abdülhamid dizisinden aldığı teklifi kabul etti. Baş rol oynadığı dizi de reyting nedeni ile erken final yaparak yayın hayatını bitirdi. Ancak Payitaht Abdülhamid dizisinde de ömrü çok uzun olmayan Arif rolünü oynayan Ekin Mert Daymaz diziden ayrıldığını açıkladı. Senaryo gereği tarihimizde artık Arif’in hayatı buraya kadardı.

Peki siz Payitaht Abdülhamid Arif diziden ayrıldı mı sorusu için ne düşünüyorsunuz ? Ayrılması reytingleri sizce nasıl etkileyecek ve oyuncuyu görmek istediğini proje hangisi. Yaz dizileri içerisinde Payitaht Abdülhamid dizisinden ayrılan Ekin Mert Daymaz’ı hangi dizide izlemek isterdiniz?

Payitaht Abdülhamid Oyuncular, 2019-2020 4. Sezon Tüm Kadro ve Gerçek İsimleri

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.