Payitaht Abdülhamid Arif Kim, Gerçek Tarihte Var mı?

Payitaht Abdülhamid Arif Kim, Gerçek Tarihte Var mı? Payitaht Abdülhamit dizisine yeni bir isim katıldı. Katılan yeni oyuncu diziye Arif karakteri ile dahil olacak. TRT1’in ES Film imzalı Payitaht Abdülhamid dizisi yeni bölümleri cuma akşamları yayınlanıyor. Payitaht Abdülhamit dizisine ünlü oyuncu Mert Ekin Daymaz dahil oldu. Yakışıklı oyuncu Payitaht Abdülhamit dizisine hangi rolde dahil oldu? Karakter özellikleri nelerdir? Payitaht Abdülhamit dizisine katılan oyuncu Mert Ekin Daymaz ile ilgili bilgileri konumuzun devamında sizlerle paylaşacağız.

Payitaht Abdülhamid dizisi TRT1 ekranlarında ES Film imzalı olarak her hafta cuma akşamı yayınlanmaya devam ediyor. Bülent İnal’ın Sultan Abdülhamid rolünü canlandırdığı dizi oldukça güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip. Payitaht Abdülhamid dizisi üç sezondur yayınlanıyor. Payitaht Abdülhamid dizisi oyuncuları;Özlem Conker, Gürkan Uygun, Sedef Avcı, Bahadır Yenişehirlioğlu, Selen Öztürk, Başak Daşman, Erdem Ergüney, Hakan Yufkacıgil, İlker Kızmaz ve Güven Kıraç

Güçlü oyuncu kadrosuna sahip olan Payitaht Abdülhamid dizisine katılan yeni oyuncu Ekin Mert Daymaz. Oyuncu Payitaht Abdülhamid dizisine 77. bölümden itibaren Arif karakteri ile katılacak. Arif karakterine hayat verecek olan Mert Ekin Daymaz kimdir? Daha önce hangi projelerde yer aldı? Bilgilerini sizlerle paylaşalım.

Payitaht Abdülhamid dizisi Arif Kimdir? Mert Ekin Daymaz Bilgileri;

Payitaht Abdülhamid dizisinde Arif rolünü canlandıran Mert Ekin Daymaz 1990 yılında Hollanda’nın Arnhem şehrinde doğdu. Ekranlarda onun meşhur olmasını sağlayan rolü 2014 yılında Fox TV de yayınlanan Not Defteri dizisi oldu. Mert Ekin Daymaz oyunculuktan önce mankenlik ve modellik yaptı. Best Model of Turkey yarışmasında 3. oldu.

Reytingler nedeniyle yayından kaldırılan diziden sonra genç oyuncu Mert Ekin Daymaz’ın rol aldığı yapımlar; Çilek Kokusu, 2016 Hayat Sevince Güzel dizisi ile tanındı ve ekranların aranan yakışıklı oyuncusu oldu.

2017 yılında Kırlangıç Fırtınası dizisinde rol aldıktan sonra son projesi 2018 Ağlama Anne dizisi oldu. Ekin Mert Daymaz şimdi de Payitaht Abdülhamid dizisinde Arif rolünü canlandıracak. Ekin Mert Daymaz Haliç Üniversitesi antrenörlük ve fitness eğitimi almaktadır.

Payitaht Abdülhamid Oyuncular, 2019-2020 4. Sezon Tüm Kadro ve Gerçek İsimleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Mart 2019