Payitaht Abdülhamid Dizisi Kaçıncı Bölümde Bitecek Final Yapacak?

Trt1 ekranlarında yayınlanan ve her bölümü ile ilgi gören Tarih dizisi Payitaht Abdülhamid Dizisi Kaçıncı Bölümde Bitecek Final Yapacak? diye merak edenler ve dizimiz hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için bu sayfayı oluşturduk. Dizi haberleri ile ilgili son bilgileri aldığınız DiziHaberi.Tv den ilk olarak öğreneceğiniz Payitaht Abdülhamid dizisinin sezon finali ve final tarihleri sizlere burada sunuluyor.

Sevilerek izleniyor Payitaht Abdülhamid dizisi. İlk 10 bölümü ile Total reytinglerde ilk 10 içinde oldu sürekli, Ab gurubunda ise çoğu zaman lider oldu bazen de ikinci sırada yer aldı. Hem yurt içinde hemde dünyanın bir çok ülkesinde ilgi gören dizinin yönetmeni Serdar Akar tutulan bu dizinin 2017-2017 sezonunda da devam edeceğini ve Trt1 de yayınlanmaya devam edeceğini açıkladı.

Bülent İnalın Sultan Abdülhamit’i canlandırdığı ve oldukça başarılı bir iş çıkardığı karakterine tam oturmuş olan dizinin 2. sezonda devam edip etmeyeceğine dair sorular da böylelikle yanıt bulmuş oldu. Payitaht Abdülhamid dizisi 2. Sezonda da devam edecek kaldığı yerden. Trt1 den onay alan dizinin 2. sezonda da devam edecek olması izleyenleri oldukça mutlu etti.

Peki planlanan bir final var mı kaçıncı bölümde bitecek Payitaht Abdülhamid Dizisi diye soranları için de hemen cevap verelim. Cuma akşamları oldukça iyi tutulan dizimizin gelecek sezon devam edip yine reytingleri başarılı bir şekilde devam ederse 2018 Mayıs ayında final yapacağı tahmin ediliyor.  İlk 10 Bölümü başarılı geçen dizinin 50. Bölümde final yaparak veda edeceği sosyal medyada yazıldı.

Lütfen sizlerde Payitaht Abdülhamid Dizisi Kaçıncı Bölümde Bitecek Final Yapacak? sorumuza yorum yazarak dizimiz hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız. Şimdiden hepinize teşekkür ederiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Payitaht Abdülhamid Dizisi Kaçıncı Bölümde Bitecek Final Yapacak? (10 Yorum)

  1. Payitaht Abdülhamid 120. Bölüm de sezon finali yapsın ama 5. Sezon da final olsun. Aralığın son haftanın cuma günü ile 149 bölüm arası sursun o sıra arasında da final olsun.

  2. Dizinin uzun ömürlü olmasını isteriz burada aynı düşüncede olup yazamayan cok insan var eften püften dizilerin 100 bölümde bitmemesi ancak bu kadar para harcanan bir tarihi gerçek anlamda başarıyla anlatan ve bülent inalın rolünün hakkını verdiği aşikar bu yüzden 50 bölümlük değil daha uzun ömürlü olmasını isteriz

  3. Bu dizi erken final yapmasını çok güzel bir dizi bu dizi gibi benzeri yok on numara bi dizi bitmesi n daha uzun donem kalması gerekir hakiki tarih anlayışıyla yapilan bir dizi

  4. Final yapmasin uzun donem devam etmesi gerekir çok güzel bir dizi bu tur kaliteli dizinin benzeri yok

Eklenme Tarihi: 1 Mayıs 2017