Payitaht Abdülhamid Dizisi Yeni 2.Sezon Nezaman Başlayacak?

Trt1 ekranlarında ilk sezonu ile oldukça sevilen ve cuma günlerine yeni bir soluk yeni bir hareket getiren Payitaht Abdülhamid Dizisi Yeni 2.Sezon Nezaman Başlayacak? herhangi bir gün değişikliği olacak mı yoksa yine cuma günü ekrana gelmeye devam mı edecek merak konusu oldu.

Öncelikle Payitaht Abdülhamid Dizisinin trt1 de ekrana gelmesi ile oldukça güçlü bir yapım ve ekimle gerçekten önemli bir iş yaptığını ve Osmanlı padişahlarından olan 2. Abdulhamitin hayatında ne gibi önemli dönemeçler yaşadığını bir kez daha görmüş olduk.

Trt1 cuma günlerine yeni bir soluk getiren dizinin reytingleri de oldukça iyi idi. Her ne kadar zorlu dizleirn olduğu cuma günü ekrana gelse de yine reytingini korumayı bildi. Payitaht Abdülhamid Dizisi Yeni 2.Sezon tarihi de trt1 tarafından açıklandı.

Payitaht Abdülhamid Dizisi Yeni 2.Sezon Nezaman Başlayacak? sorusuna 29 Eylül cuma günü trt1 de başlayacak cevabını verebiliriz. Eylül sonu olmazsa Ekim başında kesin gibi görünüyor ama trt henüz tarih vermedi. Sevilen oyuncuların aynen devam ettikleri dizimiz yeni sezonda da kaldığı yerden önemli bilgilendirme ve tarihe not düşmelerine devam edecek..

Sezon finalinin ardından ikinci sezon çekimlerine Ağustos ayı içerisinde başlanacak olan dizi yeni yayın dönemine Ekim ayının ilk haftası gibi başlanması planlanıyor. 18.bölüm ile kaldığı yerden devam edecek

Payitaht Abdülhamid Dizisi Yeni 2.Sezon Nezaman Başlayacak? konumuza sizde yorum ve görüşlerinizle destek olabilir fikirlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Ağustos 2017