Payitaht Abdülhamid Eski Abhaz prensesi Efsun Kimdir? (Nur Fettahoğlu)

Trt1 ekranlarında sevilerek izlenen dizilerden birisi olan ve cuma günlerine renk katan Payitaht Abdülhamid dizisine yeni bir oyuncu daha dahil oldu. TRT1’in sevilen cuma günlerinin tarihi dizisi ‘Payitaht Abdülhamid’in kadrosuna yeni bir bayan oyuncu daha katıldı. Diziye yeni gelen oyuncu Eski Abhaz prensesini canlandıracaktır. Peki kimdir Eski Abhaz prensesi EfsunPayitaht Abdülhamid Pakize Kimdir? 

Cuma akşamları Trt1 ekranlarında yayınlanan Yapımcılığını ES Film’in üstlendiği, yönetmenliğini ise Emre Konuk’un yaptığı Payitaht Abdülhamid kadrosuna daha önce Aşk-ı Memnu, Hayat Yolunda, Muhteşem Yüzyıl, Filinta gibi bir çok dizide rol almış olan Nur Fettahoğlu dahil oldu.

Nur Fettahoğlu Payitaht Abdülhamid dizisinde 40. bölümden itibaren yer almaya başlayacak ve oldukça merak edilen bir karakteri canlandıracak. Abdülhamit ile ilişkileri merak edilen Eski Abhaz prensesi Efsun olarak yer alacak olan Nur Fettahoğlu oldukça merak ediliyor dizideki rolü ile.

Yeni bölümleri ile oldukça iyi bir reyting almaya başlayan ve güçlenen kadrosu ile daha kalıcı olmaya çalışıp reytinglerini ve gelecek sezonki yerini garantilemek isteyen ‘Payitaht Abdülhamid’ yeni bölümleriyle her cuma 20.00’de TRT1’de! Payitaht Abdülhamid Eski Abhaz prensesi Nur Fettahoğlu diziye geldikten sonra oynadığı rol hakkında daha uzunca yazacağız.

Payitaht Abdülhamid Eski Abhaz prensesi Efsun (Nur Fettahoğlu)

Nur Fettahoğlu hakkında kısa kısa: 1980 yılında Almanya’da doğan Nur Fettahoğlu Haliç Üniversitesinde yüksek öğretim görmüş Moda Tasarım bölümünde eğitim almıştır. Kendisini oyunculuk ve tiyatro konusunda geliştirmeden önce uzun yıllar bankacı olarak çalışan Nur Fettahoğlu, tv de ilk olarak spiker olarak görev almıştır. Sky Türk televizyonunda bir süre borsa haberleri sunmuştur.

Nur Fettahoğlu’nun dizi ve tv dünyasındaki ilk oyunculuk deneyimi ise “Benden Baba Olmaz” adlı dizi ile başlamıştır. Bu diziden sonra Gönül Salıncağı dizisinde rol almıştır. En son Abdülhamit dizisinde Trt1 ekranlarında Eski Abhazya prensesi efsun olarak karşımıza çıkacak Nur Fettahoğlu İnstagram adresi için: https://www.instagram.com/eclipsnf

Payitaht Abdülhamid Eski Abhaz prensesi Efsun Kimdir konumuza yazacaklarımız şimdilik bu kadar..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Şubat 2018