Payitaht Abdülhamid Gülcemal (Gülsim Ali) Kimdir? Nereli?

Payitaht Abdülhamid Gülcemal rolündeki oyuncunun adı Gülsim Ali İlhan ‘dır? Gülsim Ali, Türk mü? Kaç Dil Biliyor? Gülcemal’in dizideki yeri, önemi, gerçek ismi ve hakkında bilgiler? Oynadığı diziler? TRT 1’in güzel reyting alan dizisinde yeni karakter belli oldu. Gülsim Ali ‘nin yaşı, boyu, oynadığı diziler, evli mi, sevgilisi var mı ve instagram hesabı hakkındaki bilgileri konumuzda bulabilirsiniz.

Payitaht Abdülhamid Gülcemal (Gülsim Ali) Kimdir

Payitaht Abdülhamid Gülcemal (Gülsim Ali) Kimdir?

Payitaht Abdülhamid dizisine yeni katılan rollerden biriside Gülcemal. Şuan için rolün tam içeriği bilinmiyor. Bakalım sarayda gözde bir kız mı olacak yoksa kötüler yanında mı yer alacak? Payitaht Abdülhamid Gülcemal karakterini Diriliş Ertuğrul’dan tanıdığımız Gülsim Ali İlhan oynayacak.  2019 2020 sezonuna da bomba gibi girecek olan dizinin bakalım oyuncu kadrosuna başka kimler katılacak!?

Payitaht Abdülhamid Gülcemal (Gülsim Ali)

Gülsim Ali Kimdir? Nereli? Türk Mü? Kaç Dil Biliyor?

Gülsim Ali olarak bildiğimiz oyuncunun tam adı Gülsim Ali İlhan ‘dır. 1995 Bulgaristan Rusçuk doğma büyüme olan güzel Türk kökenli bir ailenin kızı. Güzel oyuncunun ailesi hala Bulgaristan’da yaşıyor. İyi seviyede Türkçe konuşabilmenin yanında iyi derecede Bulgarca, Türkçe, İngilizce ve Japonca dillerini de bilmektedir. 2009 Super Model Ford Models Bulgaria Yarışmasında birinci oldu. 2012 yılında Hazal Kaya ‘nın oynadığı “Son Yaz Balkanlar 1912” dizisiyle oyunculuğa adım attı.

İlk dizi deneyiminden sonra Türkçe’sini daha da geliştirmek içinTürkiye’ye yerleşti. Başkent İletişim Akademisi’de temel oyunculuk ve diksiyon üzerine eğitimler aldı. “Seddülbahir 32 Saat” adlı dizi ile tekrar oyunculuğa döndü. Ardından “Son Çıkış” ve Hanım Köylü” dizisinde rol aldı. Güzel oyuncu Payitaht Abdülhamid öncesinde en son Yüzleşme dizisiyle karşımıza çıktı.

Payitaht Abdülhamid Gülcemal (Gülsim Ali)

Gülsim Ali ‘nin Rol Aldığı Diziler

  • Son Yaz Balkanlar 1912 (2012)
  • Seddülbahir 32 saat (Hemşire, 2015)
  • Hanım Köylü (İlkgün, 2016)
  • Diriliş Ertuğrul (Aslıhan, 2017)
  • Yüzleşme (Ayşegül, 2019)

Payitaht Abdülhamid Gülcemal (Gülsim İlhan Ali)

Gülsim Ali Boyu Kilosu ve instagram Hesabı Nedir?

Yakışıklı oyuncunun boyu yaşı kilosu dizi takipçileri tarafından merak ediliyor. Ceyhun Mengiroğlu İstanbullu Gelin dizisinde rol alan Dilara Aksüyek ile birliktedir.

  • Boyu: 1,76
  • Kilosu: 54
  • İnstagram: @gyulsim

Payitaht Abdülhamid Oyuncular, 2019-2020 4. Sezon Tüm Kadro ve Gerçek İsimleri

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.