Payitaht Abdülhamid Hemşire Zeynep Neden Öldü Diziden çıktı Geri dönecek mi? - Dizi Haberleri – Oyuncuları


Payitaht Abdülhamid Hemşire Zeynep Neden Öldü Diziden çıktı Geri dönecek mi?

Cuma akşamları TRT 1 ekranlarında yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizisinde yayınlanan son bölümde şok bir ölüm gerçekleşti ve beklenmedik bir ayrılık yaşandı. Payitaht Abdülhamid Dizisinde Hemşire Zeynep rolünü oynayan Sedef Avcı son bölümde ölerek diziden ayrıldı. Payitahtta hemşire Zeynep rolünü başarıyla oynayan Sedef Avcı Neden Öldü Diziden çıktı Geri dönecek mi? soruların merak edilmeye başlandı.

3. sezonu ile TRT ekranlarında cuma günleri yayınlanmaya devam eden Payitaht Abdülhamid dizisi aldığı reyting sonuçları ve oranlarıyla bu sezon da adından sıkça söz ettirmeye devam etti. Hatta geçtiğimiz yıllara göre reytingleri artan Payitaht Abdülhamid de 82. bölüm 12 Nisan Cuma günü yayınlandı. dizinin finalinde Sedef Avcı’nın canlandırmış olduğu Zeynep hemşire rolü beklenmedik şekilde ölerek diziye veda etti.

Payitaht Abdülhamid Zeynep öldü mü diziden çıktı mıTRT 1 ekranlarında cuma günleri yayınlanan ve başrollerinde Bülent İnal, Özlem Conker, Gürkan Uygun, Sedef Avcı, Selen Öztürk, İlker Kızmaz, Başak Daşman, Hakan Boyav ve Güven Kıraç’ın yer aldığı başarılı dizi bu sezonu almış olduğu reytingleri ile adından sıkça söz ettirmeye devam ederken, TRT1’in sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid’de dün akşam yayınlanan 82. bölümde hiç beklenmedik bir ölüm oldu ve şok bir ayrılık yaşandı diziden.

Payitaht Abdülhamid Hemşire Zeynep Neden Öldü Diziden çıktı Geri dönecek mi?

oldukça başarılı bir oyuncu olan Sedef Avcı’nın hemşire Zeynep rolünde oldukça başarılı olduğunu bu dizinin en sevilen karakterlerinden birisi olduğunu biliyoruz. Böyle bir karakterin hızlı bir şekilde ölüp diziden ayrılması elbette beklendik bir durum değil. Ancak sosyal medyada yazılan ve bizlere ulaşan bilgilere göre Zeynep hemşire rolünde izlediğimiz Sedef Avcı yeni sezon için çok güzel bir dizi teklifi aldı ve bu yüzden Payitaht Abdülhamid’den kendi isteği ile ayrıldı.Payitaht Hemşire Zeynep öldü diziden çıktı mı geri gelecek mi

Başarıyla devam eden Payitaht Abdülhamid dizisinin yönetmenliğini Emre Konuk üstleniyor. ES Filmin hazırlayıp sunduğu cuma akşamlarının en beğenilen dizilerinden birisi olan payitaht Abdülhamid dizisinde “Hemşire Zeynep” karakterini canlandıran güzel oyuncu Sedef Avcı, 12 Nisan Cuma günü yayınlanan 82.bölümde ölerek diziye veda etti. Bilindiği üzere güzel oyuncu, diziye bu sezon dahil olmuştu. herkesin severek beğenerek izlediği Zeynep hemşire rolünü artık dizide izle yemeyeceğiz göremeyeceğiz.

Payitaht Abdülhamid Zeynep Kimdir?

Payitaht Abdülhamid Hemşire Zeynep Neden diziden ayrıldı Geri dönecek mi?

Sedef Avcı’nın canlandırmış olduğu Zeynep hemşire rolü ölerek diziye veda ettiği için tekrardan diziye geri dönme şansı maalesef gözükmüyor. Zaten yukarıda da bahsettiğimiz gibi sosyal medyada dillendirilen Sedef Avcı yeni sezonda yeni bir diziyle karşımızda olacak. Bu arada sosyal medyadan konuyla ilgili bir açıklama yapan Hedef Avcı, diziye veda ettiğini sosyal medya hesabından paylaştığı sözlerle diziden kesin olarak çıktığını duyurdu.

Payitaht Hemşire Zeynep Neden diziden ayrıldı

Sedef Avcı’nın payitaht Abdülhamid dizisine aynı karakterle geri dönmesi mümkün gözükmüyor. Ancak yeni dizisi kısa sürede final yapar erken final dolayısıyla Sedef Avcı yeniden boşta kalırsa farklı bir rolle payitahtta geri dönebilir. Siz de bu konuda yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir. Hemşire Zeynep’in ölmesi sizce doğru mu geri dönmesini ister misiniz yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Payitaht Abdülhamid, yeni bölümleriyle her cuma TRT1’de!


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Payitaht Abdülhamid Hemşire Zeynep Neden Öldü Diziden çıktı Geri dönecek mi? (1 Yorum)

  1. Çok üzgünüm. Ve çok uzatıyorlar.. Bazen Bidar Sultan çok aptal gösteriyorlar, ve Zeynep vefa ettik dan sonra tekrar “hiç bir fikir” gibbi bırakıyorlar. Şhivenas ne kadar serbest hareket ediyor… artik yeter…kim böyle bir hikaye inanıyor? onu artik cezalandırmak lazım ve yeni düşman kurmak lazım…

Eklenme Tarihi: 13 Nisan 2019