Payitaht Abdülhamid Mehmet Kimdir? Gerçek İsmi Nedir?

Payitaht Abdülhamid Mehmet rolündeki oyuncunun adı Ceyhun Mengiroğlu ‘dur? Dizideki yeri, önemi, gerçek ismi ve hakkında bilgiler? TRT 1’in güzel reyting alan dizisinde yeni karakter belli oldu. Mehmet rolünü oynayan oyuncunun adı, yaşı, boyu, oynadığı diziler, evli mi, sevgilisi var mı ve instagram hesabı hakkındaki bilgileri konumuzda bulabilirsiniz.

Payitaht Abdülhamid Mehmet Kimdir? (Ceyhun Mengiroğlu)

Payitaht Abdülhamid Mehmet Kimdir ? (Ceyhun Mengiroğlu)

Payitaht Abdülhamid dizisine yeni katılan rollerden biriside Mehmet. Şuan için rolü tam bilinmese Halil Halid’in yeni adamlarından birisi olacağını tahmin ediyoruz. Payitaht Abdülhamid Mehmet karakterini Ceyhun Mengiroğlu oynayacak.  2019 2020 sezonuna da bomba gibi girecek olan dizinin bakalım oyuncu kadrosuna başka kimler katılacak!?

Payitaht Abdülhamid Mehmet - Gülcemal - Gülsim Ali - Ceyhun Mengiroğlu

 

Ceyhun Mengiroğlu Kimdir? Nereli? Gerçek Soyadı Nedir? Oynadığı Diziler?

Payitaht Abdülhamid Mehmet Ceyhun Mengiroğlu Kimdir

Ceyhun Mengiroğlu, 5 Aralık 1986 yılında İstanbul Şişli doğumludur. Aslen Kastamonulu olan oyuncu annesinin kızlık soyadını kullanmaktadır. Gerçek soyadı Kebapçı ’dır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Turizm ve Otelcilik mezunu olan oyuncunun babası dünya mutfağı konusunda ünlü bir şeftir. Turizm sektöründe babası gibi ilerlemek istemiş, bir süre otel işletmeciliği yapmıştır. Zaman içerisinde oyunculuğa merak salmıştır.

Ceyhun Mengiroğlu’nun ilk oyunculuk deneyimi 2015 yılında ‘Adı Mutluluk’ adlı yapım olmuştur. Daha sonra ‘Paramparça’ ve 2017 yılında Rüya dizisinde Bulut karakterinde rol almıştır.

Payitaht Abdülhamid Mehmet Ceyhun Mengiroğlu Kimdir - Rüya dizisi

Ceyhun Mengiroğlu Boyu Yaşı Kilosu Sevgilisi ve instagram Hesabı Nedir?

Yakışıklı oyuncunun boyu yaşı kilosu dizi takipçileri tarafından merak ediliyor. Ceyhun Mengiroğlu İstanbullu Gelin dizisinde rol alan Dilara Aksüyek ile birliktedir.

  • Boyu: 1,80
  • Kilosu: 75
  • Yaşı: 32
  • Burcu: Yay
  • İnstagram: @ceyhun_mengiroglu

Payitaht Abdülhamid Mehmet Ceyhun Mengiroğlu Sevgilisi

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.