Payitaht Abdülhamid Pakize Kimdir? Bilgileri (Buse Varol) Efsunun kardeşi

Yeni bir oyuncu daha katılıyor diziye, Payitaht Abdülhamid Pakize Kimdir? Bilgileri (Buse Varol) Efsunun kardeşi Cuma akşamları TRT 1 ekranlarında yayınlanan payitaht Abdülhamid dizisinde Pakize isimli yeni oyuncu dikkatleri çekti ve kim olduğuna dair bilgileri sizlere buradan vermek istedik.

Payitaht Abdülhamid dizisinde Pakize rolünü oynayan oyuncu Buse Varol isimli oyuncudur, dizide Abhazya prensesi Efsun’un kardeşi rolündedir. Prenses efsun kardeşi Pakizeyi Şehzade Abdulkadire çok uygun bulduğunu ve onunla izdivaç yapmasını çok istediğini söylemektedir Abdülhamit’e. Böylelikle payitaht Abdülhamid dizisinde Pakize rolüyle izleyeceğimiz Buse Varol diziye giriş yapmış ve Efsun’un kardeşi Pakize rolünü karakterini üstlenmiştir.

En son Dostlar Mahallesi’nde rol alan Buse Varol şimdi yeni dizisi payitaht Abdülhamid de Pakize rolüyle diziye giriş yapmış oldu. Dizinin kadrosuna dahil edilen genç oyuncu başrolünde Bülent İnal ile Özlem Conker’in yer aldığı dizide Pakize karakteriyle seyirciyle buluşacak. Peki yeni dizisinde Pakize rolünü üstlenen ve Efsun’un kardeşi rolünde oynayacak olan Buse Varol kimdir hakkında bilgilere kısaca göz atalım.

Payitaht Abdülhamid Pakize Bilgileri (Buse Varol) Kimdir?

Payitaht Abdülhamid Pakize rolündeki Buse Varol Kimdir? 1 Ocak 1990 tarihinde İzmirde doğmuş olan oyuncu, 2013 yılında ekranların uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar ile dizi dünyasına adım atmıştır. 2015 yılında Şehrin Melekleri adlı dizide oynamıştır. 2016 yılında ise star tv de yayınlanan Kış Güneşi dizisinde rol almıştır. Aynı yıl başka bir dizide daha rol aldı, Sevda Kuşun Kanadında dizisinde de rol almıştır. 

Buse Varol 2017 de Rüya sonra da Dostlar Mahallesi dizilerinde rol aldı. Son dizisi Payitaht Abdülhamid dizisinde Pakize karakterini canlandıracaktır. Magazin: Şarkıcı ve oyuncu Alişan ile Dostlar Mahallesi dizisinin setinde tanışan güzel oyuncu gönlünü Alişana kaptırdı. Alişan ile oyuncu sevgilisi Buse Varol‘un düğün tarihi belli oldu. Alişan ile aynı dizide birlikte kamera karşısına geçtiği oyuncu sevgilisi Buse Varol’un aileleri tanışmış, ikili böylece ilk adımı attı. İkili 5 Mayıs’ta nikah masasına oturacak.

YORUMLAR

  1. Alişan bu kızla da evlenmez
    Buraya yazıyorum
    O ışık yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.