Payitaht Abdülhamid Robina Kimdir? Bilgileri Oynadığı Diziler (Ece İrtem)


TRT 1 ekranlarında cuma günleri devam eden Payitaht Abdülhamid dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Diziye en son Robina karakteri ile yeni bir oyuncu dahil oldu. Payitaht Abdülhamid dizisinde Robina karakteri kimdir niçin geldi asıl amacı nedir gerçek tarihte 2. Abdülhamid’in karşılaştığı Robina kimdir neler yapacak bu konular hakkında sizlere bilgiler vereceğiz.

TRT 1 de cuma günleri yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizisinde Robina karakterine Hayat verecek olan oyuncu kimdir Robina hangi amaçla payitaht Abdülhamid dizisine giriş yaptı dizideki karakteri nasıl, Payitaht Abdülhamid Robina kaç bölüm oynayacak dizide neler yapacak bu başlıkta sizlere hepsini detaylarıyla birlikte yazmaya çalışacağım. işte Payitaht Abdülhamid dizisindeki Robina hakkında detaylar:

Payitaht Abdülhamid Robina hakkında bilgilerPayitaht Abdülhamid Robina Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

Payitaht Abdülhamid dizisinde Robina Kimdir? Robina karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ece İrtem’dir. Ece İrtem Payitaht Abdülhamid dizisinden önce Yeni Gelin dizisinde afet karakterini canlandırmaktaydı. Ece İrtem Yeni Gelin dizisinin final yapmasının hemen ardından payitaht Abdülhamid dizisi ile görüşmelere başlamış ve diziye robina karakteri olarak dahil olmuştur. Robina karakterini oynayacak olan Ece İrtem hakkında kısa bilgilere göz atalım:

Payitaht Abdülhamid Robina rolü kimdirPayitaht Abdülhamid Robina Rolündeki Kız Ece İrtem Kimdir?

Ece İrtem kimdir: Ece İrtem 1991 yılında Sivas ilimizde doğmuştur. Eğitim hayatını Yaşar Üniversitesinde müzik bölümünde tamamlayan Ece İrtem Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimleri almıştır. Ece İrtem’in ilk oyunculuk deneyimi ise 2014 yılında rol aldığı Kaçak Gelinler dizisi ile olmuştur. Ece İrtem daha sonra O Hayat Benim, Şeref Meselesi ve Kertenkele Yeniden Doğuş dizilerinde yol almış ve kendini göstermiştir.

Ece irtem yeni gelinde Afet Abdülhamitte Robina rolündeGeçtiğimiz sezonlarda cumartesi akşamları Show Tv’de yayınlanan Yeni Gelin dizisinin kadrosunda yer alan ve Afet karakterini canlandıran Ece İrtem Payitaht Abdülhamid’in kadrosuna Robina Karakteri olarak dahil olmuştur. Payitaht’ta Robina’yı canlandıracak olan Ece İrtem bakalım rolünün hakkını verecek mi izleyenler tarafından beğenilecek mi bizler de oldukça merak ediyoruz. Bu konuya Robina gerçek tarihte kimdi nasıl bir karakterdi, Abdülhamit dizisindeki Robina’nın tarihteki yeri ve önemi hakkında detaylı bilgileri ekleyeceğiz.Payitaht Abdülhamid Robina Kimdir

Ece İrtem TRT’nin 3. sezonunda da büyük ilgi gören dizisi Payitaht Abdülhamid’in kadrosuna katıldı ve Payitaht Abdülhamid’te Robina’yı nasıl oynayacak bizler de çok merak ediyoruz.

https://dizihaberi.tv/payitaht-abdulhamid-4-sezon-tum-oyunculari-cast-kadrosu-ve-gercek-isimleri-2019-2020/

Sizler de yorumlarınızı ve payitaht Abdülhamid dizisinde bugüne karakterini Nasıl bulduğunuzu yorum ve görüşlerinizi de aşağıya yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Ece İrtem Robina rolü ile payitaht dizisindeRobina rolündeki Ece İrtem’in instagram adresi: instagram.com/irtemece  Yeni dizisi için Önceki gün çekimlere başlayan Ece İrtem, Payitaht Abdülhamid dizisinde Robina adlı kilit bir karakteri oynayacak. Güzel oyuncu, dizinin 70. bölümünden itibaren seyirci karşısına çıkacak. Ece irtem Abdülhamitte Robina kimdir

Payitaht Abdülhamid Oyuncular, 2019-2020 4. Sezon Tüm Kadro ve Gerçek İsimleri

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.